Чому скаче пінг в World of Tanks

Багато користувачів ПК, навіть самі просунуті з них, не знають нічого про поняття Ping. А дарма, адже знання самого поняття і вміння «пінгувати» може в рази полегшити комфортне користування комп’ютером, спростити роботу з перевірки працездатності мережевого з’єднання і якості надходження інтернет – з’єднання. Це знання допоможе не тільки комп’ютерним новачкам, але і завзятим інтернет геймерам, які зможуть контролювати швидкість свого інтернет з’єднання в мережі.

Чому скаче пінг в World of Tanks

Пінг – це якийсь параметр, відрізок часу, за який на сервер надходить відповідь на запит про працездатність мережі. Завдяки цьому параметру користувач може простежувати з ким він «коннектіться», чи працює його мережу і якою якістю з’єднання в мережі він володіє.

В процесі роботи величезні блоки запитів діляться на більш дрібні, тому що вони не можуть передаватися в мережі одночасно всі. Комп’ютер в цей час фіксує швидкість передачі цих блоків до пункту призначення і їх повернення назад. Ось за такою простою схемою і обчислюється мережеве з’єднання. Вимірюється цей параметр в мілісекундах.

Є можливість «пінгувати» сайти, портали, окремі комп’ютери і, звичайно ж, сервер провайдера. Але повертатися можуть не всі пакети запитів, деякі з них губляться в дорозі.

Чим більше той самий кількість загублених запитів, тим гірше з’єднання з сервером. Але, якщо відсилаючи пакети юзер просто не отримує відповідь на запит, таке з’єднання вважається перерваним і свідчить про неполадки не в мережі, а в конкретному комп’ютері.

Кожен з гравців стикався з проблемою, чому скаче пінг в World of Tanks, і звичайно хоче знати, як боротися зі стрибками в даному випадку

Перше, що необхідно зробити – з’ясувати причину, яка заважає саме вам, адже їх безліч. Можливо, крім World of Tanks ви використовуєте паралельно ще якісь ігри, додатки або програми, які тягнуть на себе частину інтернет-з’єднання. Але бувають ситуації, коли ваш комп’ютер не причому, вся справа в завантаженості інтернет провайдера. У даній ситуації ви безсилі і ніяк не зможете вплинути на цю проблему. Перевірити це досить просто – якщо при запуску іншої гри, ви стикаєтеся з аналогічною проблемою, значить, барахлить саме інтернет – з’єднання. Єдиний вихід – змінити провайдера послуги.

Якщо справа тільки в танках, то потрібно з’ясовувати і усувати іншу причину.

Чому великий пінг в world of tanks

Щоб знати, від чого залежить пінг, користувачеві необхідно прораховувати час проходження від запиту до зворотного відгуку. Якщо час очікування затягується надовго, це свідчить про низьку якість з’єднання, проблема якого таїться, або в сервері, або по шляху від сервера до комп’ютера.

Існує поділ на низький пінг і високий. Якщо затримка сигналу задоволена довга – цей пінг називається високим, в зворотному випадку при швидкому відповіді на запит пінг для користувача є низьким. Якщо у користувача виникають якісь неполадки з мережею, за допомогою пінгу він може їх виявити.
Чим нижче пінговий показник, тим швидше продуктивність комп’ютера, швидкість обміну даними набагато вище, працювати в таких умовах одне задоволення. Середні показники пінгу коливаються в районі 100-120 мілісекунд. Якщо ця цифра зашкалює за 150, працювати, а тим більше грати в world of tanks при таких показниках дуже складно. Така гра не принесе задоволення через численні лагов і гальмувань. Якщо пінг перетнув позначку в 1000 мс – робота в мережі просто неможлива, це нереальні цифри.

Є способи, за допомогою яких можна перевірити свій пінг і з’ясувати, чому великий пінг в world of tanks заважає нормально грати

Для визначення пинга можна використовувати командний рядок. Зробити це через меню «Пуск» або за допомогою комбінації клавіш Win + R вирішувати вам, в рядку потрібно просто прописати команду «cmd».

Відкритий чорний вікно призначене для прописування команд, тут ми вводимо Ping і IP адреса сайту або конкретної мережі, яку потрібно промоніторити. Після підтвердження команди комп’ютер сам займеться посланням запитів на відповідний адресу і видасть кінцевий результат.

Щоб оцінити швидкість відгуку, необхідно порівняти кількість відправлених одиниць і відповідей на запити. Проаналізувавши, отримуємо реальну картину якості інтернет-з’єднання.

На сервер потрапляють 4 різних інформаційних блоку, кожен з яких містить свою інформацію, далі виводиться загальна статистика з підтвердженням часу відгуку, розміру інформаційного блоку і загального часу очікування відповіді сервера на запити. Тут потрібно з’ясувати, скільки становлять втрати, і з’ясувати, чи є якісь проблеми на ділянках мережі чи ні. Якщо втрати становлять 0%, то причин для занепокоєння немає, ви володієте відмінним інтернет-з’єднанням.

Чому пінг високий в World of Tanks

Для початківця інтернет-користувача обов’язково необхідно знати основні команди пінг, їх всього кілька.

Pingtest – спеціальна програма для визначення роботи сервера і виявлення можливих проблем, які можуть виникнути під час налаштування DNS сервера. Для того щоб запустити діагностику, вводимо в команду пінг ім’я домену та айпішний адресу сервера. Все це проробляємо через командний рядок, прописуючи команду в такому форматі: «пінг_доменное імя_IP». Після обробки інформації комп’ютер показує кількість переданих блоків, швидкість передачі і прийому, співвідношення відправлених запитів та отриманих відповідей.

Tracert – дана програма здатна встановити шлях проходження блоків до зазначеного хоста. Використовуючи цю пінг команду можна точно дізнатися, через яку кількість серверів проходить інформацію, що надходить на ваш комп’ютер, і в якому з них вона може втрачатися. Але максимальна кількість вузлів, яке піддається тестуванню, становить 30 одиниць.

У командному рядку прописується все за тим же принципом, що і в попередній програмі: «Tracert_Імя домену (IP адреса)».

Встановити причину, по якій скаче пінг, не зовсім просто

Розбіг стрибків при грі може становити 4 – 200 мілісекунд. Варіантів, чому пінг високий в World of Tanks багато і всі вони різноманітні. Це може бути і перевантаження якогось конкретного сервера або його мала пропускна здатність, порушення в роботі маршрутизатора, погана якість інтернет-з’єднання та інше.

По-перше, необхідно перевірити, чи не запущений на вашому комп’ютері торрент – спеціальна програма для закачування різних файлів. Навіть, якщо ви в даний нічого не качаєте, може відбуватися роздача файлів, а це теж заважає роботі і перевантажує канал.

По-друге, якщо проблеми виникають з нормальним функціонуванням гри світу танків, то можливо системні вимоги вашого комп’ютера слабкі.

Для геймерів потрібно підійти до вибору відеокарти, процесу і обсягу оперативної пам’яті досить відповідально.

По-третє, можливо не потрібно міняти деякі зі складових вашого комп’ютера, а достатньо буде звільнити місце на диску, де розташувалася система. Спробуйте зробити дефрагментацію, щоб поліпшити якість гри і відновити нормальний пінг.

Наступним кроком буде встановлення мінімальних параметрів в графіку гри. Можна відключити деякі з спецефектів, такі як розгойдування рослинності або дим. Або встановити спеціальний мод, який змінить ігровий інтерфейс відповідно до потужностями ПК.

Ну і найпростіший спосіб – це змінити ігровий сервер. Можливо, саме ваш сервер в даний момент відчуває перевантаженість.

Як поліпшити пінг в world of tanks

Існує кілька дієвих способів, які повинен взяти на замітку кожен шанувальник гри в танки.

Найпростіше, що можна змінити – це постачальник послуг інтернету, тобто провайдер. Можливо справа в поганому покритті саме цього оператора, а можливо вам просто потрібно змінити тарифний пакет.

Виберете більш швидкісний тариф, з більш оптимальними умовами, але звичайно за нього доведеться трохи доплатити. Однак вирішувати вам: отримати хорошу швидкість і комфортну гри або економити кошти, нервуючи від постійних стрибків пинга. Якщо ви використовуєте USB – модем, це так само зможе стати перешкодою для якісної гри. У цьому випадку варто доглянути модель надійніше і більш придатною під роботу і розваги.

Ще одну важливу роль відіграє вибраний вами сервер. Як поліпшити пінг в world of tanks за допомогою сервера?

Вам потрібно вибрати такий, який найближче розташований до вашого місця перебування. Наприклад, граючи в World of Tanks в Києві, краще, якщо сервер буде в тому ж місті. Пінг підвищитися, якщо ви підключіться на пітерський сервер. А за допомогою програми Tracert можна промоніторити ситуацію з кількістю маршрутизаторів, що знаходяться в проміжку з’єднання з сервером. Чим більше їх по шляху до сервера, тим вище буде пінг, і нижче швидкість гри відповідно. Якщо ви хочете, щоб на шляху до перемоги в грі вас нічого не відволікало, тим більше скачки пінгу, підходите до аналізу всіх нюансів відповідально.

Іноді знизити показники пінгу допомагають оновлення драйверів до останніх версій. Ці дії будуть сприяти поліпшенню продуктивності не тільки операційної системи, але і всіх додатків на комп’ютері. Спочатку потрібно взятися за оновлення драйверів відеокарти, шукати їх необхідно тільки на Оф.сайт, щоб не нашкодити комп’ютеру ще більше, нахапавшись шкідливих вірусів. Можна пошукати свіжі версії DirectX і тільки після цього продовжувати оптимізацію.

Після оновлень обов’язково виженете комп’ютер на віруси вимкніть антивірус, адже його робота споживає багато ресурсів, а на час гри він буде гальмувати весь процес, заважаючи перемозі.

Крім антивіруса є ще безліч фонових програм, наприклад, торрент, які так само споживають трафік і підвищують пінг. Він буде вкрай високим, якщо під час гри, ви будете качати файли і слухати радіо, тому цей нюанс теж варто врахувати.

Високий пінг в грі World of Tanks

Якщо показники пінгу в верхньому лівому кутку гри як і раніше зрадницьки високі, у вас немає можливості купити новий комп’ютер з більш високими параметрами, і ваш провайдер стабільний в роботі, можна звернути увагу на роботу антивіруса і виправити деякі речі. Саме через роботу антивіруса виникають деякі лаги, гальмує гра і заважає високий пінг в грі World of Tanks. Проблема може з’явитися через функціональних складових, які впроваджуються в усі сучасні антивірусні програми. Отже, яка з двох неприємності у вас може з’явитися або заважають обидві проблеми?

Першою складовою є евристичний аналіз. Так називається якась здатність програми виявляти навіть раніше невідомі шкідливі віруси. Ці невідомі сигнатури програма бере з глобальної мережі, забираючи на себе колосальні потужності, як комп’ютера, так і інтернет – з’єднання.

Друга проблема – це вбудований в антивірус фаєрвол, який накладає заборону на всі підозрілі сайти і підключення, обмежуючи до них доступ. Буває, що і гру World of Tanks фаєрвол сприймає, як шкідливий контент, не дозволяючи його відвідувати. Кращим рішенням стане відключенням обох цих програм, тому, як і одна, і інша можуть перешкодити несподівано.

Віддача в торрентах так само має велику вагу, адже часто саме через цієї програми скачки файлів з’являється високий пінг. Принцип цієї програми не тільки завантажувати, але і роздавати викачані файли в подальшому. Віддача завантажує ресурси інтернету не менше, ніж скачування файлів, тому є два варіанти, як вчинити в даній ситуації: обмежити швидкість віддачі, виставивши в параметрах мінімальну позначку, або ж відключити це додаток повністю. Можна відключати його тільки на час поки ви граєте в світ танків, але краще не використовувати паралельно з грою, щоб заощадити час.

Існує ще спосіб оптимізації клієнта гри

Для тих, хто стикається з різними глюками в грі, ривками графіки в процесі важливого бою, снаряди пролітають повз танка, в який ви прицільно стріляли – це все високий пінг, який заважає ігровому процесу. В налаштуваннях гри необхідно знайти графічні опції, які варто знизити до середніх показників, прибрати деякі спецефекти, відсутність яких ви майже не відчуєте в грі. Такі нескладні дії можуть стати дуже ефективними в боротьбі за відчуття ігрового комфорту.

Як знизити пінг в World of Tanks

Ще одні з нюансів, що впливають на пінг в грі, є робота брандмауера, який вбудований в ОС. Якщо після діагностики пинга, ви спробували відключити торрент, перевірили антивірус на блокування WOT, а його показники все рівновисокі, необхідно спробувати ще один спосіб – дослідити брандмауер. Він працює за принципом антивірусної програми, збираючи дані про сайти, обмежує їх або блокує особливо підозрілі. Його результативність трохи нижче, але це не заважає йому впливати на пінг. Щоб відключити його дію, потрібно зайти через Пуск в Панель управління, відкрити спеціальний розділ операційної системи і безпеки і натиснути кнопку «Відключити».

Способів, як знизити пінг в World of Tanks настільки ж багато, як і причин високих показників. Виключивши одну проблему, потрібно шукати інші варіанти. Провайдер, погана якість з’єднання, низька продуктивність комп’ютера – все це дуже впливає на пінг і заважає нормальній грі.

Існують корисні програми, які допоможуть зменшити пінг автоматично, без здійснення яких-небудь дій з налагодження і діагностиці

Найпопулярнішою з них є програма c FosSpeed. Ця утиліта призначена не тільки для світу танків, а й для інших онлайн ігор.

Встановлюється програма звичайним чином, скачавши і запустивши. Опишемо трохи метод використання.
Після установки програми необхідно натиснути правою кнопкою миші в треку і знайти пункт налаштувань. Заходимо в настройки, і перед вами відкривається список з різними пунктами, багато з яких нам не знадобляться зовсім, тому зациклюватися на цих нюансах не будемо.

Шукаємо в списку налаштувань пункт MTU, який виставляємо на автоматичний режим. Зробити це дуже просто: внизу програми є два поля, що стосуються цієї пункту, їх потрібно відзначити галочками.

Далі знаходимо розділ з програмами, переходимо до пункту «гри» і перед нами відкривається нове вікно. Зі списку ігор вибираємо потрібну нам «worldoftanks.exe» і за допомогою повзунка встановлюємо високий пріоритет, після чого зберігаємо всі виставлені параметри. Тепер можна заходити в світ танків і насолоджуватися якісною грою з нормальним пінгом. Більше нічого робити не потрібно, програма працює автоматично.

Існує ще безліч аналогічної дії програм і якщо ця вам не допомогла, завжди можна скористатися іншою. Можливо, вона виявиться ефективнішим і поліпшить пінговие показники.

Як підвищити пінг в World of Tanks

Схожа з попередньою програмою – Leatrix Latency Fix має той же принцип роботи. Так само завантажуємо і встановлюємо її на комп’ютер, погоджуючись з усіма запропонованими по ходу діями. Після того, як програма буде встановлена, ПК потребує перезавантаження для того, що активувати програмні функції автоматичного регулювання пинга.

Ще одна програма під назвою WOT Pinger призначається не для зниження пінгу, вона лише помічник у виборі потрібного сервера з низьким пінгом. Ця програма може використовуватися лише в сукупності з іншими для того, щоб зробити гру приємніше і видовищним і запобігти процесу, як підвищити пінг в World of Tanks.

Ігрову продуктивність може підвищити недавній рада розробників гри, які розташували на офсайте деякі рекомендації. Для всіх, хто користується операційною системою Windows, крім XP версії, потрібно запустити командний рядок від імені адміністратора.

Зробити це досить просто: тиснемо «Пуск», в поле «Виконати» пишемо cmd і натискаємо Enter. На екрані з’являється чорне вікно з таким самим написом, потрібно клацнути по ній ПКМ і в діалоговому вікні вибрати запуск з адміністраторськими правами. Далі відкривається нове вікно, в якому пишемо наступний текст «bcdedit / set increaseuserva *». Замість зірочки вказуємо обсяг оперативної пам’яті пристрою, за яким ви граєте.

За допомогою такої комбінації обмежується споживана додатками пам’ять.

Найефективніше ввести показники нижчі за реальні

Після всіх виконаних маніпуляцій просто перезавантажуємо систему. Щоб повернути колишні налаштування, доведеться виконати всі ті ж дії, але на місці числового значення не буде ніяких показників. Подібні дії спрямовані на збільшення пінгу і фпс.

Якщо цифри ваших показників пинга не перевищують 100 мілісекунд, то і в оптимізації процесу ви не потребуєте, адже це цифра норма. Коливання від 10 до 100 є звичними для онлайн гри, світу танків в тому числі. Краще ви цей показник не зробите, та й навіщо це? Коли пінг зашкалює за 100, привід для негайної реакції є і потрібно спробувати розібратися в причинах таких стрибків. Хитрих прийомів і маніпуляцій для його приборкання досить, потрібно тільки вибрати найбільш простий і відповідний для вас спосіб. Почніть свій пошук неполадок пинга з перевірки швидкості інтернет – з’єднання і якості послуг провайдера.

Скаче пінг в world of tanks

Поради щодо оптимізації пінгу і продуктивності вашого комп’ютера допоможуть нормалізувати ігрові процеси. Причина, чому скаче пінг в world of tanks, може бути банальною і полягати в неправильних заводських настройках або ваші помилки при ручному налаштуванні. Можна скинути налаштування до стандартних і заново вручну здійснити налагодження параметрів.

Якщо немає можливості виконати ці дії самостійно, є допомога спеціальних майстрів. Звернутися можна в офіс вашого інтернет провайдера або будь-який інший служби.

Так само є безліч повсякденного використання програм, які тягнуть інтернет ресурс і підвищують тим самим пінг

Для спілкування між друзями і союзниками замість Skype краще використовувати інші програми, які споживають менше трафіку. Це може бути RaidCall або всім відома Team Speak.

Можливо, при недостатніх параметрах для повноцінної гри, системні настройки гри доведеться трохи знизити. Це допоможе спуститися пінг до норми, а ви змін майже не відчуєте. Рух дерев, дим і ще якісь спецефекти не настільки значущими в танкових боях. Менш насичена графіка не відніме тих непередаваних відчуттів від отриманих нагород в незрівнянних боях і битвах за перемогу. Цей варіант набагато бюджетні, і заощадить вам кошти від покупки нового комп’ютера. При можливості можна просто збільшити оперативну пам’ять вашого пристрою.

Для позбавлення від постійних стрибків пинга можна спробувати попрацювати з реєстром. Для цього знову буде потрібно командний рядок. У неї ми вводимо наступний текст «HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters \ Interfaces \». Це і є інтерфейс, що забезпечує підключення від ПК до інтернету, яких знаходиться в цьому файлі.

Далі в правому кутку поля кликнемо ПКМ, щоб створити рядок з назвою TcpAckFrequency. Повторюємо дії ПКМ, вибираємо «Змінити», відзначаємо галочкою і вписуємо 1. Далі перезавантажуємо комп’ютер, щоб показники пінгу знизилися.

Як це діє? Все просто: TcpAckFrequency розроблений спеціально для того, щоб визначити найбільш оптимальну частоту відправки, що підтверджує повідомлення. При мінімальному параметрі 1 підтвердженням прийде буквально через 200 мілісекунд. Після таких маніпуляцій продуктивність комп’ютера, не збільшитися, але гра прискоритися в 2 рази. Ви можете відчути низьку швидкість при скачуванні або передачі файлів, але вибір за вами: низький пінг або швидка передача даних.

Як знизити пінг в world of tanks

Дуже часто причинами високого пінгу є локальний проблеми на комп’ютері. Як їх вирішити?
По-перше, перевіримо мережеву активність всіх наявних програм. Зробити це можна за допомогою диспетчера задач. У вкладці «додатки» можемо спостерігати всі дані по споживанню мережевого трафіку. Лідером серед них може бути антивірус, який періодично оновлює вірусні бази і сигнатури, витрачаючи велику частину інтернет – ресурсу. Але такі оновлення не постійні, тому можна перечекати поновлення або виконати їх після гри в танки. Його мережева активність навряд чи завадить комфортної грі, і не буде гальмувати геймерський процес.


В останніх версіях операційної системи Windows є спеціальна вкладка під назвою «Мережа» ресурсів монітора. За допомогою цього інструменту можна вивчити і проаналізувати, хто прямо зараз споживає мережевий трафік, і усунути споживача.

Винуватцями гальмування і лагів в грі можуть бути клієнти мережевих дисків

Потрібно особливу увагу звертати на значки в треї, адже при синхронізації саме вони можуть тягнути все ресурси мережі.

Великий вплив на пінг має вихідний трафік. Проблема не в повільному відповіді сервера, а в неможливості оперативної доставки даних на сервер. При використанні Wi-Fi вихідний трафік може споживатися не лише вашим ПК, а й іншими пристроями спільної мережі. Якщо хтось за сусіднім комп’ютером почне дивитися відео онлайн або щось качати, постане проблема, як знизити пінг в world of tanks.

По-друге, необхідно проаналізувати мережеву активність інших пристроїв. Будь-яка активність, починаючи від завантаження фото в соціальну мережу, закінчуючи переглядом фільму онлайн, несе в собі ризик підвищення пінгу під час гри.

Якщо ви не користуєтеся голосовим зв’язком, вимкніть її. Адже навіть не використовується мікрофон створює додаткове з’єднання, розраховане на голосовий обмін даними, а це – споживання ресурсів сервера.

Для того, щоб вибрати найменш завантажений сервер для гри, використовують спеціальну програму GF WoT Ping. Періодично різні сервери можуть мати різну завантаженість, яка постійно змінюється. Для того, щоб вас нічого не відволікало від захоплюючої гри, моніторьте ситуацію і вибирайте найбільш підходящий варіант. Сервер вибирається при вході в гру, поруч з полем логіна і пароля. За замовчуванням може стояти автоматичний вибір, тому краще, якщо ви самі визначитеся з номером.

Як зменшити пінг в World of Tanks

Підводячи підсумки, необхідно відзначити основні причини, що заважають нормальній грі в танки. Перше, що необхідно зробити, – перевірити всі системні параметри комп’ютера. Для цього на робочому столі знаходимо ярлик з назвою «Мій комп’ютер», натискаємо мишкою і вибираємо властивості. Відкриється нове вікно з усіма показниками, які можна порівняти з мінімальними системними вимогами, висунутими розробниками гри.

Рекомендовані вимоги:
• операційна система Windows будь-якої версії;
• обсяги оперативної пам’яті повинні бути не менше 1,5 Гб. Цього показника вистачить для Windows XP, а ось для іншої версії, наприклад, Vista або 7, обсяг повинен бути більше 2 Гб;
• процесор – 2,2 Ггц;
• аудіокарта повинна бути сумісною з графічним адаптером DirectX 9.0c, який повинен мати більше 256 Мб пам’яті – GeForce 6800GT або ATI X800;
• жорсткий диск з об’ємом вільного місця – 3,5 Гб;
• так само необхідно порівняти швидкість інтернету – 128 Кб / сек і не менше.

Якщо ваші системні показники поступаються цим вимогам, не варто навіть робити якихось спроб щодо поліпшення графіки або пошуку інших причин. Такий варіант тільки вимагає повного апгрейта або покупки нового комп’ютера.

Далі перевіряємо програмне забезпечення та ігрові драйвера. Саме оновлення цих програм до останньої версії часто прискорює ігровий процес і прибирає лаги і гальмування. Щоб не нахапатися вірусів, качати останні версії та оновлення потрібно тільки з офіційних сайтів.

Якщо ці способи не допомогли, переходимо до оптимізації клієнта. За допомогою налаштувань в грі відключаємо зайві ефекти, прибираємо високі показники чіткості і сглаженности об’єктів на зображенні, зменшуючи тим самим пінг.

Ще одою важливою причиною може бути швидкість інтернет-з’єднання

Якщо ви маєте перевіреного і надійного інтернет – провайдера, то у вас не виникне питання, як зменшити пінг в World of Tanks. Але якщо тарифний план, який ви використовуєте або постачальник інтернет – послуг не дозволяють тягнути потужності гри, необхідно переглянути свої погляди на сервіс. Або придбати інший більш швидкісний пакет послуг, або змінити провайдера.

Додатково можна встановити додаткове ПО у вигляді спеціальних програм, здатних оптимізуватися пінг на вашому ігровому пристрої і тим самим поліпшити швидкість. Подібні програми ще і підберуть для вас більш вільний сервер для комфортної гри.

У сукупності всі ці поради можуть дати відмінний результат, але все таки краще розібратися з причиною низького пінгу і лагів в грі, ніж займатися установкою і оптимізацією гри в такому обсязі, використовуючи всі поради.

Ссылка на основную публикацию