Чому скайп не вдалося підключитися до інтернету: причини, вирішення

Сьогодні ті речі, які ще недавно здавалися фантастикою, стали доступні. Наприклад, перебуваючи на далекій відстані, можна зробити дзвінок іншій людині. З появою нових технологій ви можете не тільки поговорити з ним, але побачити. Для цього вам знадобиться веб-камера і з’єднання з інтернетом.

Здійснити такий відеодзвінок можливо за допомогою чудової програми Скайп. За допомогою неї ви можете вести переписку або відправляти різні файли. Але, навіть не дивлячись на те, що інтерфейс програми зрозумілий і зручний, у користувачів періодично виникають проблеми з її використанням. У більшості випадків збої відбуваються не в самій програмі, а в роботі мережі Інтернет.

Повідомлення про помилки, які виникають найчастіше

«Чому Скайп не вдалося підключитися до інтернету?» – таке питання задають безліч користувачів на форумах. Причини цього можуть бути різні. Найпоширеніші з них ми розберемо нижче.

На замітку! Якщо вам потрібно терміново виконати вхід в Скайп, але немає часу розбиратися з його установкою, підключенням до мережі і так далі, ви можете скористатися новою версією програми для браузера. Тут ви зможете ввести дані від свого облікового запису і використовувати Скайп так само, як і в звичайному режимі.

  • Як би це не здавалося нерозумно, але якщо Скайп не вдалося підключитися до інтернету, варто перевірити, а чи є взагалі з’єднання з мережею. Для цього ви можете звернути увагу на значок з’єднання на панелі завдань. Зазвичай він повинен знаходитися в нижньому правому куті. А щоб дізнатися докладну інформацію про підключення до мережі, знайдіть в меню “Пуск” “Панель управління», далі виберіть «Мережа та Інтернет» і «Перегляд основних відомостей …»;
  • Переконайтеся, що у вас встановлено останнє оновлення програми. Справа в тому, що коли випускається нова версія Скайпу, старі версії виводять з застосування. Ви не зможете використовувати дану програму, поки не скачаєте всі необхідні оновлення. Якщо ви не знаєте, як це зробити, можете зайти на сайт підтримай користувачів (https://support.skype.com/ru/faq/FA34438/kak-obnovit-skype) і наслідувати всім пропонованим інструкціям;
  • Якщо ви користуєтеся Інтернетом через проксі-сервер, програма Скайп може не налаштуватися автоматично. Іноді програма не визначає настройки і потрібно буде зробити це вручну.

Як налаштувати з’єднання через проксі-сервер?

Для цього ми вирушаємо в «Інструменти», потім в «Налаштування», далі в «Додатково» і «З’єднання». Там слід вказати конкретні налаштування вашого проксі-сервера. Перезапустіть програму і Скайп повинен підключитися до інтернету.

Ссылка на основную публикацию