Чому в Яндекс браузері не відображаються картинки на сайтах: 7 способів вирішення | GuideComp.ru

Зображення в інтернеті виконують масу важливих завдань: спрощують сприйняття інформації, розбавляють стіни тексту, наочно демонструють описані дії і т.п. Ми позбавляємося всіх перерахованих привілеїв, якщо в браузері Яндекс не відображаються картинки на сайтах, від цього інформація важче сприймається, а сторінка втрачає візуальну привабливість. Картинки в тексті вже стали невід’ємною частиною інтернет-контенту, без якого складно собі уявити комфортний серфінг, тому їх потрібно повернути. Є хороша новина – зображення нескладно повернути на сторінки. Для відновлення відображення картинок в Yandex веб-браузері, ми зібрали 7 робочих рішень.

Чому не відображаються картинки в Яндекс браузері?

Якщо пропали картинки в браузері Яндекс, можемо зробити висновок: щось в системі блокує завантаження зображень, є проблеми на сервері або ж стався системний збій. Це загальні причини збоїв, які включають по ряду причин несправності.

Причини, чому не показуються картинки в Yandex browser:

 • Відсутні фотографії та скріншоти на сайтах через заборону їх відображення в настройках браузера,
 • Блокують відображення деякі розширення,
 • У браузері спостерігається збій через cache і cookie-файлів,
 • Система пошкоджена шкідливим кодом,
 • Yandex browser неправильно встановлений,
 • Погана якість інтернету,
 • На серверах сайту ведеться технічне обслуговування,
 • Сайт переповнений або атакований хакерами, від чого не витримує навантаження,
 • У браузері відключений JavaScript, а на деяких сайтах картинки завантажуються як раз через JS,
 • Недостатньо місця на диску C: \.

Як ми бачимо, може бути дуже багато причин, чому не завантажуються картинки в Яндекс браузері. На жаль, не вийде заочно дізнатися, що саме спровокувало збій. Єдиний спосіб повернути зображення – по черзі перевіряти всі несправності. На одному з етапів зазвичай вдається повернути картинки на веб-ресурси.

Що робити, якщо Яндекс браузер не показує картинки на веб-сторінках?

Почнемо вирішення проблеми з найбільш ефективних і простих в реалізації способів. Наостанок, якщо нічого не допомагає, можемо скинути настройки Яндекс веб-оглядача до початкового стану або перевстановити його.

Важливо! Ми припускаємо, що в системі користувача є стабільний доступ до мережі, а сам веб-ресурс працює справно. Насамперед перевіряємо швидкість і пінг інтернету по speedtest.net. Далі пробуємо підключитися до сайту з смартфона, він повинен працювати в штатному режимі. Тільки після попередніх перевірок можемо зайнятися виправленням проблеми.

Очищення тимчасових файлів

Якщо зникли картинки в браузері Яндекс без будь-яких змін у налаштуваннях і установки розширень, швидше за все причина в куки і кеш. Дані файли накопичуються в великих кількостях і негативно впливають на працездатність браузера.

Чистимо куки і кеш Яндекс браузера:

 1. Відкриваємо вікно веб-оглядача і натискаємо поєднання Ctrl + Shift + Del.
 2. Виділяємо пункти «Файли, збережені в кеші» і «Файли cookie …».
 3. У рядку зверху вибираємо «За весь час».
 4. Кількома на кнопку «Очистити історію».

Вже зараз можуть повернутися фото, скріни, інфографіка та інше в браузер.

Перевірка розширень

Традиційно прийнято вважати, що розширення розширюють можливості браузера. Зазвичай так і є, але часом доповнення можуть і блокувати окремі функції веб-оглядача Яндекс. Однією з таких функцій є завантаження картинок.

Які розширення відповідають за те, що не прогружаются картинки на веб-сторінках:

 • VPN-плагіни. Сервера, пропускають через себе наш трафік, можуть мати різні параметри фільтрації. Деякі з них блокують завантаження зображень. Це зроблено з метою зниження навантаження на сервера. Подібна фільтрація встановлюється на неякісних VPN-серверах або є тимчасовим заходом, яку включають в годину пік,
 • Блокувальники реклами. Внаслідок збою або ручного налаштування розширень, вони можуть почати сприймати будь-які картинки в якості реклами. Подібна ситуація часом зустрічається на сайтах, де після наведення курсору на зображення, воно замінюється рекламою. Блокувальник просто блокує рекламу разом з картинкою,
 • Розширення для блокування JavaScript. Модулі на кшталт NoScript відключають JavaScript, а відповідно і обробку всіх скриптів. Багато розробники веб-ресурсів завантажують і додають зображення через JS, так як це знижує час завантаження сторінок. Нам не доводиться чекати до моменту завантаження всього сайту, картинки завантажуються поступово,
 • Спеціальні доповнення для блокування картинок. Якщо не завантажуються картинки в браузері Яндекс, є ймовірність, що встановлено одне з подібних розширень. Приклад, «Блокування зображень».

Отже, ми розібралися які розширення можуть викликати збої. Тепер розглянемо, що нам потрібно зробити, щоб повернути картинки.

Відключаємо розширення:

 1. Натискаємо на кнопку у вигляді трьох смуг, розташовану в правому верхньому куті, і вибираємо «Додатки».
 2. Гортаємо сторінку і відключаємо всі розширення з групи «З інших джерел».
 3. Перевіряємо, завантажуються фотографії зараз чи ні. Якщо з’явилися картинки, переходимо на наступний крок. Якщо зображення як і раніше не з’являються, проблема криється за межами розширень.
 4. По черзі включаємо доповнення, щоразу перевіряючи наявність картинок на сайті.
 5. Обчислюємо плагін, який блокує зображення, і прибираємо його або змінюємо налаштування.

Установка дозволу на показ зображень

Стандартними засобами Яндекс браузера можемо заблокувати відображення будь-яких картинок на сайтах. Зараз перевіряємо, що є потрібний дозвіл або встановлюємо його.

Змінюємо настройки:

 1. Переходимо в меню браузера і натискаємо на «Налаштування».
 2. Натискаємо на кнопку «Налаштування сайтів» в розділі «Сайти».
 3. Шукаємо графу «Відображення картинок» і перевіряємо, що встановлено «Дозволено (рекомендується)». Якщо стоїть опція «Заборонено», включаємо відображення картинок.

включення JavaScript

Ми вже визначилися, що багато сайтів не працюватимуть зовсім без JavaScript або можуть пропасти тільки картинки. Нормальна робота сайтів можлива тільки з активним JavaScript.

Включаємо JS в Яндекс браузері:

 1. Переходимо на сторінку «Налаштування сайтів» в Yandex browser.
 2. У розділі «JavaScript» вибираємо «Дозволено».

Звільнення місця в системному розділі диска

Якщо все одно Яндекс браузер не показує картинки на сайтах, слід припустити, що проблема криється за межами самого веб-оглядача. Для завантаження будь-яких фотографій, графіків та іншого потрібно місце на диску. Якщо жорсткий диск зайнятий, фото не прогружаются, адже кеш нікуди складати.

Можемо двома способами вивільнити місце на системному логічному диску: розширити його обсяг за рахунок іншого диска або видалити з нього непотрібні дані. Якщо на диску накопичилося багато непотрібних додатків, їх варто видалити. Ще рекомендуємо очистити тимчасові файли через CCleaner або аналог.

Якщо на диску C: \ все необхідне, можемо розширити його обсяг, відокремивши частину пам’яті з іншого диска. Зазвичай для цього доводиться форматувати обидва диска, але програма Aomei Partition Assistant може перенести вільну пам’ять HDD без очищення дисків.

Зміна налаштувань антивіруса

Є ймовірність, що система заражена вірусами, які негативно відбилися на працездатності Яндекс браузера. В цьому випадку проводимо сканування системи стороннім антивірусом або сканером, на кшталт Dr. Web, Kaspersy , ESET NOD32 і т.п. Досить часто антивірус знаходить віруси і розправляється з ними, але не в силах відновити робочий стан Яндекс браузера. його доведеться перевстановити.

Часто проблема не в вірусах, а в неправильному налаштуванні самого антивіруса, який блокує частину функцій браузера. Збільшення прав веб-оглядача часто допомагає виправити проблему.

Як налаштувати вбудований антивірус:

 1. Натискаємо на кнопку «Пошук в Windows» і шукаємо «Захисник Windows», натискаємо на пункт «Центр безпеки захисника Windows».
 2. Вибираємо пункт «Управління додатками / браузером».
 3. У розділі «Перевірка додатків і файлів» і «SmartScreen для Microsoft Edge» встановлюємо опцію «Вимкнути».
 4. Перезапускаємо ПК.

Скидання налаштувань браузера

Якщо не вийшло знайти проблему в налаштуваннях Yandex browser, варто відновити його параметри до вихідного стану. Браузер отримає ті настройки, які встановлюються на нього відразу після інсталяції в системі.

Як скинути настройки:

 1. У меню браузера натискаємо на елемент «Налаштування».
 2. В кінці списку параметрів натискаємо на «Скинути всі налаштування».
 3. Ще раз натискаємо на «Скинути».

Після завершення процедури всі настройки повинні повернутися в нормальне положення і картинки знову з’являться.

Швидше за все картинки в Яндекс браузері не з’являються з-за того, що вони заблоковані в настройках або видалені розширеннями. У будь-якому випадку не можна виключати ймовірність, що причина полягала в низькій швидкості інтернету або проблемах на сервері, на якому зберігаються дані сайту. Якщо ні розширення, ні настройки не допомогли, залишається тільки звільнити пам’ять і змінити параметри захисника Windows. Тепер картинки з’являться напевно.

Ссылка на основную публикацию