Чому в «Месники: Війні нескінченності» Нік Ф’юрі не поспішав з викликом Керол Денверс?

Тим часом, як перший сольник Брі Ларсон в кінематографічної всесвіту Marvel вийде лише навесні, шлях до знайомства з нею почався ще в квітні в послетітровой сцені третє «Месників». Як всім нам, ймовірно, вже відомо, Нік Ф’юрі дістав свій пейджер і відправив послання незадовго до того, як звернувся в попіл, логотип на випав з рук пристрої вказав на те, що він просить допомоги у Керол Денверс. Ясна річ, цей вчинок наштовхнув фанатів на цілком логічне запитання – чому він так довго чекав? Чому директор щита дочекався знищення половини населення Всесвіту, і лише потім звернувся за додатковою допомогою? Це виглядає дивним, проте тепер ми нарешті знаємо відповідь на це питання.

Пейджер Ніка Ф’юрі

Сьогодні вийшов випуск Captain Marvel Prelude # 1, який допомагає закласти фундамент для появи Керол в MCU. Насправді Керол Денверс немає в коміксі, але ми дещо дізнаємося про відносини Ф’юрі з нею, так як він вперше демонструє пристрій для зв’язку з нею Марії Хілл. Він розповідає, що хоче уникнути виклику і звернутися до неї лише в крайньому випадку.

Однак йому все ж довелося скористатися пристроєм через те, що Божевільний Титан домігся бажаного. Творець коміксу Уїлл Корона Пілігрим трохи розповів про певні рішення, які були прийняті, і про те, що творилося в голові у директора щита, коли він нарешті-то вирішив викликати Капітана Марвел.

«Керол – найбільш серйозна зброя, якою він володіє, і Ф’юрі не стане витрачати кулю зі срібла, саме тому він нарешті-то викликає її після всього цього часу, через те, з чим зіткнулися він і Месники, так як ситуація вийшла з -під контролю і вимагає відчайдушних заходів », – сказав Пілігрим.

Нік Ф’юрі і Марія Хілл

Протягом усього MCU Ф’юрі абсолютно ясно дав зрозуміти, що у нього завжди є запасний план. Коли всім нам здається, що він просто притулився до стіни, він знаходить спосіб застати своїх ворогів зненацька.

Ймовірно, нам доведеться набратися терпіння і почекати до березня наступного року, щоб побачити, як Керол Денверс і Нік Ф’юрі дійшли до ситуації з пейджером, і дізнаємося причину, по якій супергероїня трималася далеко від Землі.

Зрозуміло, існує маса різноманітних теорій, але навряд чи хоча б одна з них досить близько наблизиться до правди. А ви раді тому, що незабаром нарешті зустрінетеся з Капітаном Марвел? Що буде з Ніком Ф’юрі після «Месників 4»? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию