Чому вконтакте не чути відео: причини і вирішення проблеми

Причин використовувати соціальну мережу Вконтакте – величезна кількість! І справа не тільки в можливості завжди бути на зв’язку зі своїми колегами, рідними, близькими, хоча ця функція, в общем-то, основна. Крім неї, ВК надає можливість кожному насолоджуватися улюбленою музикою, переглядати кліпи, фільми і т.д. Також можна вступати в різні спільноти за інтересами, ділитися в них інформацією або черпати щось корисне для себе.
Втім, як і з будь-яким іншим ресурсом, в ВК також можуть виникати помилки. Наприклад, багато користувачів обурюються, чому ВКонтакте не відтворюється відео. До речі, ця проблема виникає повсюдно, тому, як мені здається, на ній варто зупинитися докладніше.

Проблема з флеш-програвачем

У більшості випадків справа зовсім не в конкретній соціальній мережі, а в тому, що застарів Flash-плеєр на вашому комп’ютері! Нагадаю, що Adobe Flash Player – це спеціальний плеєр, який потрібен для того щоб будь-який веб-оглядач міг програвати музику, відео, різні флеш-ігри. Якщо плеєра немає або його версія вже застаріла, юзер побачить повідомлення відповідного характеру. Щоб виправити це прикре непорозуміння, просто перейдіть на сторінку розробника, яка зазвичай додається в цьому ж системному повідомленні. Далі необхідно слідувати інструкції. Після того, як ви відновите Flash Player, перезавантажте браузер і знову спробуйте завантажити відео на сайті ВКонтакте.

інші причини

Зрозуміло, це не єдина причина, через яку можуть виникнути проблеми з відтворенням відеороликів.
Розповім і про інших, зустрічаються не менше часто:

  1. Низька швидкість інтернет-з’єднання. Як ви розумієте, якщо у вас «слабкий» інтернет, то нормально відтворити відео або аудіо безумовно не вийде. Причому немає різниці, працюєте ви в ВК або на якомусь іншому ресурсі.
  2. Несумісність з браузером. Незважаючи на те, що антивірус є захистом від вірусів, іноді він провокує виникнення помилок. Так, перевірити, чи є саме антивирусник винуватцем всього галасу навколо непрацюючого відео, дуже просто: потрібно лише відключити його ненадовго і спробувати відтворити ролик.
  3. Віруси. Як би банально це не звучало, але віруси легко можуть впливати на коректне відтворення чого б то не було, тому обов’язково виключіть їх наявність на вашому комп’ютері. В якості профілактики не забувайте періодично сканувати систему на наявність троянів і вірусів.

Все вишеозвученние варіанти є найбільш ймовірними у випадку з проблемами відтворення відеороликів в ВКонтакте.

Ссылка на основную публикацию