Чому впав ФПС в World of Tanks

Початківці і досвідчені танкісти приходять пограти в world of tanks, що б отримати задоволення від гри, розслабиться і відпочити, врешті-решт, переключившись в бойову середу. Але багато танкісти періодично зустрічаються з такою проблемою, як падіння ФПС в грі, в результаті якої, не виходить ні пограти ні відпочити, ні кажучи вже про задоволення, ось тут і напрошується питання.

Чому впав ФПС в World of Tanks

Що б дати відповідь на це питання потрібно з’ясувати, що це взагалі таке, і що впливає на цей ФПС.

ФПС (FPS) розшифровується як Frame Per Second, а по-російськи, кількість кадрів в секунду, або частота кадрів яку може відобразити комп’ютер. Іншими словами ФПС це параметр, який показує, як часто будуть відображатися кадри на моніторі, і чим цей параметр більше, тим більш плавною буде картинка. І відповідно чим цей параметр менше, тим більше буде ривків картинки в грі і гальм самої гри. Саме мінімальне значення в танках, з яким можна грати – 30 ФПС в секунду.

З цим зрозуміло, тепер, що ж впливає на частоту кадрів під час гри. На цей параметр впливають багато факторів, але ми зараз розглянемо один з найголовніших.

Перше на що варто звернути увагу, відповідаючи на питання, чому впав ФПС в world of tanks, це рекомендовані параметри гри, представлені на офіційному сайті. Справа в тому, що якщо параметри вашого комп’ютера виявляться менше рекомендованих характеристик, то це і буде причиною падіння ФПС в грі.

Ось одне з рішень цієї проблеми

Для початку подивіться, чи відповідає ваш комп’ютер мінімальним вимогам гри, все на тому ж офіційному сайті. Якщо так, і гра все одно подлагівает, то потрібно відкрити настройки відео параметрів в world of tanks і зменшити або прибрати візуальні ефекти гри, такі як вибухи, дим, вогонь. Також до них відноситься і анімація різних ефектів. Не варто забувати і про якість текстур і дальність відображення світу, які вимагають багато ресурсів для відтворення в грі.

Це допоможе слабкому комп’ютера, спрямувати всі свої ресурси на продуктивність гри, пожертвувавши красою деяких ефектів. Тут складно порекомендувати, як і наскільки прикрутити конкретні настройки, тому що це залежить від кожної конкретної конфігурації комп’ютера. Пограйте з настройками і виберіть для себе оптимальні значення для комфортної гри без лагів і гальм.

Якщо дані дії не справили належного ефекту, то сміливо продовжує дослідження з пошуком рішень щодо вирішення цієї проблеми.

Чому падає ФПС в world of tanks

На жаль причини, що впливають на ФПС можна розділити на основні причини та другорядні. І тому для кого-то буде одна з перерахованих причин головною, а кого-то інша, і так продовжимо.

• Однією з них є невідповідність характеристик компа вимогам гри.

• Перегрів, як відео карти, так і всього комп’ютера.

Це далеко не всі причини осідання частоти кадрів, але найбільш часто зустрічаються.

Що б визначити весь масштаб проблеми і зрозуміти, чому падає ФПС в world of tanks, спробуємо розібрати з кожної з причин окремо

Якщо ваш комп не дотягує до мінімальних параметрів гри, то найочевиднішим рішенням буде збільшити продуктивність машини. Для цього потрібно замінити ті складові, які не відповідають вимогам гри. І якщо ви вирішили робити апгрейд ігрового комп’ютера, то бажано спочатку подивитися системні вимоги для комфортної гри в world of tanks, а тільки потім купувати краще комплектуючі.

Тому, що гравці в танки часто в таких випадках радять змінити видюху на більш потужну, але це абсолютно марно, якщо процесор менше потрібних характеристик або слабка оперативка. Теж відноситься і до інших сполученням деталей. Купивши найпродуктивніший процесор, ФПС в грі не підніметься, якщо немає потрібної кількості оперативки.

Що б уникнути безглуздих грошових витрат, потрібно прочитати про системні вимоги гри World of Tanks на офіційному сайті. І тільки тоді ви купите саме ті деталі, які потрібні для комфортної гри.

Також відвертою бідою може бути перегрів. Можна встановити прогу, яка вимірює і показує температуру деталей компа. Якщо ФПС залежить від роботи всіх деталей в комп’ютері, то уповільнення цієї роботи в результаті перегріву може впливати на відображення картинки в грі. Сюди ж можна віднести і пил в комп’ютері, яка заважає охолодженню і сприяє нагріванню деталей. Лікується перегрів чищенням від пилу і установкою, при необхідності, програм для розгону кольорів. Якщо ви граєте на ноутбуці, то можна використовувати спеціальну підставку з додатковим охолодженням. Також варто відзначити, що постійний перегрів машини може загрожувати позачергових ремонтом на кругленьку суму. Поетом на перегрів варто звернути увагу не тільки з приводу падіння ФПС.

Змінивши відео настройки в грі або модифікувавши конфігурацію ігрової станції, можна домогтися того що б ФПС в грі не падав. Але все хто грає в популярний танковий проект, стикаються з іншою не менш значущою проблемою.

Чому стрибає ФПС в world of tanks

У всіх танкістів рівень ФПС в грі різний, але незалежно від цього різка зміна кадрів в секунду відбувається майже у всіх гравців і негативно позначається на бойових показниках окремих гравців і цілих кланів.

У одних ФПС починає стрибати, коли переходиш в снайперський режим, у інших, коли в поле зору потрапляє багато танків, або рослинності. У третіх це відбувається під час динамічних сцен. Коли швидко їдеш на легкому або середньому танку, і комп не встигає справлятися з промальовуванням зображення і ФПС починає стрибати. Проблема є і цим треба щось робити.

Продовжуємо розбиратися в причинах різкого зміни частоти кадрів, щоб дати відповіді на питання, чому стрибає ФПС в world of tanks

Поширене явище серед багатьох танкістів, яке впливає на продуктивність, це коли під час гри в танки, на компі запущено безліч процесів, які витрачають ресурси і може впливати на скачки ФПС.

Якщо у вас запущені торенти, які качають або роздають файли. Гойдається оновлення до всіляких програм в автоматичному режимі. Сканує або оновлюється антивірус, запущені клієнти до соцмереж, програвачів і іншим додаткам. Те ці всі процеси витрачають ресурси системи. Що б запобігти просідання і стрибки ФПС, рекомендується відключити подібні процеси, або дочекатися їх закінчення, а тільки потім заходити в гру. Справа в тому, що наприклад, у вас ФПС в танках хороший і стабільний, але тут під час бою, за розкладом включається один з перерахованих вище процесів, і в результаті ФПС просідає.

Як би це банально не звучало, але потрібно перевірити оновлення драйверів до всіх комплектуючих, яких до речі небагато. Це дозволить використовувати всі ресурси компа, і уникнути прикрої несумісності з грою, що також впливає на показники і стабільність ФПС.

Є ще один фактор впливу, який не можна не розглянути.

Новий «сирий» патч, який садить ФПС всієї гри у всіх гравців, незалежно від конфігурації машини і налаштувань гри. Тут будь-які наші зусилля марні, потрібно запастися терпінням і чекати або мікро латочок, у відповідь на численні скарги в чаті гри, або повноцінного патча.

І як не прикро, але однією з причин стрибків ФПС було і є, оптимізація самої гри. У гри движок бігворд, і для тих, хто не в курсі, це не найкращий варіант для проекту такого масштабу.

Настав час розглянути ще пару причин, різкої зміни частоти кадрів, і відповісти на наболіле питання.

Чому скаче ФПС в world of tanks

Є ще одне не сильно популярне, але ефективний засіб боротьби зі стрибками в танках – це оптимізація операційної системи і реєстру. Правильно, налаштувавши виндовс, можна вивільнити необхідні ресурси, які і вирішать проблему стрибків ФПС в грі.

По-перше, потрібно прибрати з автозавантаження все те, що непотрібно для гри і відключити служби операційної системи які не знадобляться під час ігрового процесу. Це можна зробити за допомогою популярних утиліт для оптимізації компа або вручну, для досвідчених користувачів.

Наступний крок, у властивостях комп’ютера потрібно вибрати пункт, що забезпечує найкращу швидкодію системи. Це дозволить направити всі ресурси машини в гру. Тільки залиште згладжування шрифтів, це дозволить вам читати написи в грі.

Також найчастішою відповіддю на питання, чому скаче ФПС в world of tanks, є установка модов

Для багатьох гравців моди, це манна небесна, які допомагають грати і навіть вигравати в безвихідних ситуаціях. Але багато моди вимагають значних ресурсів, і тому навантажують систему. Як рішення в боротьбі зі стрибками потрібно відключати моди, і це допоможе вирівняти ФПС.

Ми ж поговоримо про модифікацію, яка покликана підняти ФПС в грі, шляхом виключення різних ефектів. Відключити які немає можливості через стандартні настройки графіки гри. Насправді таких модів для танків багато, але найпопулярніший WoT Tweaker, він безкоштовний, русифікований і робочий.

Їм можна відключити різні ефекти.
• Вибухів снарядів, руйнування і попадання в об’єкти, потрапляння і руйнування танка, рух дерев, відображення хмар;
• Ще можна вимкнути дим при пострілі, що дуже корисно в снайперський режимі;
• Дими від підбитих танків, і дим з вихлопної труби танка.

Через те що деякі ефекти дуже вимогливі до ресурсів, ви самі вибираєте, що прибрати, а що залишити. Важливо пам’ятати, завантажуйте моди тільки з перевірених ресурсів. А перед установкою краще подивитися чи є дозвіл на їх використання на сайті гри.

Рішення проблеми падіння і стрибків ФПС, індивідуально, тому що залежить від безлічі факторів. Тому потрібно визначити яка причина падіння ФПС саме у вас і усунути її.

А застосувавши невеликі хитрощі, які були розглянуті, можна домогтися більш стабільного значення ФПС і насолодитися грою в танки, забувши про просадках ФПС як про страшний сон.

Ссылка на основную публикацию