«Чорна Пантера 2» Летішией підтвердила своє повернення

Можливо, до сиквела «Чорної Пантери» залишається ще багато часу, але нам, ймовірно, вдалося дізнатися першого актора, який підтвердив свою участь у другій частині. Так, нещодавно з’ясувалося, що Летішией Райт, яка зіграла Шури в першій частині, повторить свою роль в сиквелі. Для деяких фанатів Marvel це, безумовно, буде сюрпризом, так як Шури була одним з небагатьох персонажів Marvel, чия доля залишилася невизначеною після Війни нескінченності. У той час, як Шури відігравала важливу роль в цій картині, намагаючись допомогти розділити Віжена і Камінь Розуму, вона не була показана в масовці персонажів, які звертаються в пил після того, як Танос здійснив свій легендарний клацання. Зрозуміло, дана новина «Месників 4» і «Чорної Пантери 2» може не зовсім описати долю Шури після Війни нескінченності, проте вона натякає на те, що глядачі не бачили її в останній момент. І дана новина, ймовірно, підтримає постійно набирає обертів теорію про те, що Шури може стати новою Чорної Пантерою, особливо тепер, коли її брат Т’Чалла став однією з жертв Божевільного Титана.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

«Якщо це має статися, то чому ні?», – сказала Райт в інтерв’ю. «Ми зустрічаємо мою героїню в кіновсесвіту Marvel, коли вона молода, вона готується, вона повністю занурена в технології, вона постійно щось створює, вона просто дуже весела і насправді зосереджена на цьому. Отже, якщо це має статися, тоді це круто, але в даний момент, агов, хлопець, Чедвік Боузман був убитий, як Чорна Пантера! Я рада допомогти з гаджетами на даний момент. Якщо так і повинно бути, то так і буде, але він вражений, як Чорна Пантера ».

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

«Ми знаємо, що є ще багато що розповісти про Ваканде, тому що навіть за дві години у нас була маса ідей, які не були реалізовані лише через нестачу часу», – говорить в недавньому інтерв’ю Нейт Мур, продюсер MCU. «І хороша новина полягає в тому, що так як в результаті у нас є прекрасне уявлення про те, що відбувається у всіх фільмах, нам було відомо, що буде відбуватися в Війні нескінченності і« Месники 4 », і ми могли планувати подальші картини. Отже, я вважаю, що є відмінні історії, які прекрасно впишуться в MCU і стануть продовженням історії Чорної Пантери, проте не варто забувати про те, що сталося в кінці третьої «Месників», і що в травні наступного року нас теж чекають важливі події » .

А ви раді тому, що Шури повернеться в сіквелі «Чорної Пантери»? Поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию