«Чорна Пантера 2»: Райан Куглер знову займе режисерське крісло

У доповіді, яким, мабуть, нікого не здивувати, Райан Куглер офіційно значиться в якості сценариста і режисера сиквела «Чорної Пантери». Куглер зіграв важливу роль в появі першої «Чорної Пантери» на екрані і був основним провидцем того, яким буде світ Ваканди, його персонажі, запозичені з коміксів Marvel, і навіть версія головного лиходія Еріка Кіллмонгера, якого зіграв Макйл Б. Джордан. Фанатам кіновсесвіту Marvel було б дуже прикро, якби Куглера прибрали з франшизи або він переметнувся на інший проект, тому важливо було почути дане підтвердження творчої безперервності. У доповіді наголошується, що, хоча повернення Куглера в основному очікувалося, головним питанням був час його повернення. Marvel Studios недавно випустила оновлений графік випуску своїх фільмів 2019-2022 років, і багато фанатів звернули увагу на дату в лютому 2021 року в якості вікна для виходу «Чорної Пантери 2».

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

«Джерела кажуть, що зараз план полягає в написанні Куглер сценарію в наступному році, а виробництво почнеться ближче до кінця 2019 го або початку 2020-го року. Marvel і Disney, однак, поки не зробили ніяких офіційних заяв про наступної партії кінофільмів після виходу в травні наступного року четвертих «Месників» і продовження «Людини-павука» – і плани можуть змінитися».

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

Куглер точно не сидить біля телефону, в очікуванні проектів після того, як він перетворив «Чорну Пантеру» в історію успіху в 1,3 мільярда доларів. Куглер об’єднається зі своєю зіркою «Чорної Пантери» і постійним співробітником Майклом Б. Джорданом для створення справжньої драми під назвою «Неправильна відповідь», заснованої на статті New Yorker про викладача математики, який змінив результати тесту учнів, щоб забезпечити фінансування школи. Над цим сценарієм працює відомий автор і письменник коміксів про Чорної Пантере Та-Нехісі Коатс. Куглер також розширив своє портфоліо, щоб стати продюсером, з його ім’ям, прикріпленим до сиквелу «Крида», довгоочікуваного продовження спін-офф «Роккі». Також в планах на майбутнє режисера значиться друга частина «Космічного джему».

Як тільки майбутнє кіновсесвіту Marvel стане більш ясним, почнеться робота над сиквелом «Чорної Пантери». А Ви чекаєте продовження історії Т’Чалли? Швидше розкажіть нам про те, що Ви думаєте з цього приводу в коментарях!

Ссылка на основную публикацию