Чи може поява загадкової Зеленої Стріли бути натяком на історію з коміксів?

У цьому сезоні «Стріли» Довгі луки Рікардо Діаса стали серйозною проблемою для команди Стріли, але коли мова йде про комікси Зелена Стріла, команда смертельних вбивць – це не єдиний раз, коли використовується термін «Довгі луки». Це також знаменита сюжетна лінія 80-х років, і один фанат вважає, що вона також може зіграти важливу роль в сьомому сезоні шоу The CW. Мінісерій Зеленої Стріли, що складається всього з трьох випусків, 87-го року, яка називається «Зелена Стріла: Довгі луки», створена Майком Греллосом, слід за Олівером Куіном, коли він переїхав з Стар-Сіті в Сіетл. Там під час полювання на іншого лучника, виявляється, що ним була Шадо, яка вбиває людей з лука. В історії також бере участь Діна Ленс / Чорна Канарейка, яка намагається проникнути в наркокартель, пов’язаний з багатим судноплавним магнатом Кайлом Мангорном.

Кадр із серіалу «Стріла»

Може здатися, що у цій історії не дуже багато спільного з поточним сезоном «Стріли», проте користувач Reddit, підписаний як amazo17, спростовує це. Для початку в той час, як Олівер перебувати за гратами, в Стар-Сіті з’являється нова Зелена Стріла, яка «прибирає» злочинців за допомогою лука і стріл, так як це відбувається в історії Грелла, коли лучник вбиває людей.

Відповідно до теорії, ця нова Зелена Стріла є дублером Шадо на шоу. Також фанат зазначає, що в коміксах Діна намагається зняти кримінального лорда, що нагадує рішучість Фелісіті зловити Діаса, особливо після того, як Фелісіті об’єднується для цього з Федеральним Бюро.

Це досить цікава теорія, яка стає значно цікавіше, коли вона починає збігатися з популярної фанатської теорією про те, що під капюшоном нової, загадкової Зеленої Стріли ховається Еміко Куїн, канонічна дочка Роберта Куїна і Шадо в коміксах. Якщо, коли таємниця лучника буде розкрита, виявиться, що це Еміко Куїн, ідея персонажа Шадо в коміксах, історія отримає навіть більше сенсу.

Кадр із серіалу «Стріла»

Загалом, з кожним новим днем ​​загадок стає все більше, а відповідей – все менше. Зрозуміло, до кінця сезону всі карти будуть розкриті, але фанати зараз божеволіють і висувають різні теорії, деякі з яких і зовсім здаються божевільними.

Ссылка на основную публикацию