Чи можливо видалити захисник Windows 10

Як видалити захисник Windows 10? Після виходу в стадію вільного доступу Десятки все частіше на просторах Глобальної Павутини можна зустріти подібний запит. На жаль, але у багатьох наших співвітчизників розвинене якесь незрозуміле почуття параної – вони постійно думаю, що Майкрасофт засунув в свій продукт шкідливі для них елементи, які заважають повноцінно функціонувати операційній системі, стежать за ними, ускладнюють «життя» іншого встановлюється ПО. Не дивно, що вони хочуть видалити захисник Windows 10 назавжди.

Чи можна здійснити подібне і чи потрібно?

Чи існує можливість виконати поставлене завдання?

Перш ніж вирішувати питання з тим, чи можна видалити захисник Віндовс 10, необхідно зрозуміти – а чи треба?

Подібний інструмент вперше з’явився серед вбудованого функціоналу Сімки. Як відомо, дуже багато користувачів до сих пір експлуатують зламану версію тієї операційної системи. Тому, щоб уникнути проблем при автоматичному оновленні, вони просто позбувалися від цього автообновляемого функціоналу.

Але у випадку з Десяткою все виглядає трохи інакше. Вся справа в тому, що зараз ще немає зламаних варіантів і всі, хто перейшов на подібну ОС, застосовують ліцензію. Зрозуміло, що можна було б Windows 10 захисник видалити, якщо б стояло піратське ПЗ. Але його, просто сьогодні не існує!

Що взагалі робить цей функціонал? Він захищає комп користувача від різних шкідливих програм. Тобто, фактично є вбудованим і дуже потужним антивірусником. Отже, якщо видалити захисник Windows Windows 10, то важливо розуміти, що без іншого антивірусного ПО ПК чекають великі неприємності.

Ну а тепер найважливіше питання для власників Windows 10 – видалити захисник Windows чи можливо?

Ні. Його можна тільки вимкнути.

Як здійснити процес?

Чи не вийде видалити захисник Windows 10 – захисник можна відключати. Питання – як?

Буде потрібно виконати наступні дії:

  1. Натиснути «Win» і «X» одночасно.
  2. У рядок вбити «gpedit.msc».
  3. Знайти папку «Захист в режимі реального часу», яка знаходиться по шляху: «Конфігурація компа» – «Адмін шаблони» – «Компоненти операційки» – «Endpoint Protection».
  4. Двічі клацнути на компонент включення цієї функції.
  5. У новому віконці знайти доступні варіанти перемикача і виставити його на «викл».

По завершенні після перезавантаження PC, і дана проблема перестає надалі хвилювати користувача.

Як уже писалося вище – подібна функція для запобігання проникненню на персональний комп’ютер різного потенційно небезпечного ПЗ. Тому, деякі противірусні програми здатні самостійно зупиняти роботу цього елемента. Не варто забувати про істотну різницю між цим вбудованим інструментом від розробників Майкрасофт і тим, що пропонують сторонні виробники:

  • У першому випадку процедура поновлення завжди буде абсолютно безкоштовною.
  • У другому – по завершенні оплаченого періоду за подальше застосування повноцінного антівірусника доведеться платити, і досить істотну суму грошей.
Ссылка на основную публикацию