Чи можна видалити історію повідомлень в скайпі

Програми або додатки для спілкування, веб-серфінгу і т.п. так чи інакше мають історію повідомлень. В ідеалі, кожен користувач повинен чистити історію за допомогою, щоб не навантажувати пам’ять комп’ютера. Однак зі Скайпом справи йдуть трохи інакше, ніж з іншими додатками. Історія листування в Skype має свої особливості, про які я розповім далі. Крім того, пропоную поговорити і про те, як видалити історію повідомлень в скайпі.

Особливості історії повідомлень в Skype

Перш ніж позбутися від історії, потрібно враховувати характерні їй якості. Так, на відміну від інших програм, історія яких зберігається на локальному диску, у Скайпу вона зберігається на сервері, тому якщо ви навіть видаліть свій обліковий запис ви не позбудетеся вже від всієї інформації, яка була збережена раніше на сервері. Другий аспект полягає в тому, що сліди будь-якої вашої переписки хоч і зберігаються в налаштуваннях проги, але потрібно знати, де їх шукати. І якщо ви не знаєте, де розташована історія повідомлень в скайпі, я вам зараз розповім.

Як видалити історію повідомлень в скайпі

Отже, щоб почистити історію свого листування в Skype, виконуйте такі команди. У головному вікні програми виберіть пункт «Інструменти» – «Налаштування». Перед вами відкриється вікно, в якому передбачені різні варіації змінити установки програми. Потрібний вам пункт – третій зверху – «Безпека». Далі на сторінці ви побачите категорію «Зберігати історію ….». Ви маєте право змінити налаштування за замовчуванням, які встановлені на «Завжди» і вибрати, наприклад, зберігання тривалістю один, два або три місяці, а можете і зовсім не зберігати історію, якщо на то у вас є свої причини. Вибирайте потрібний пункт, потім – видалити історію. Система запросить підтвердження, після чого очистить історію вашої переписки. Готово, історія повідомлень в Skype видалена.

Видалення історії за допомогою програми

Існує ще одна цікава функція: ви можете видалити переписку з вибірковими контактами, як з одним, так і з кількома. Щоб це зробити, потрібно завантажити відповідну програму, наприклад, SkHistory. Я не буду детально описувати процес видалення історії за допомогою цієї проги, зазначу лише найважливіші моменти. Отже, після завантаження та встановлення програми перед вами з’явиться вікно, в якому потрібно буде ввести свій логін, а також логін співрозмовника, від листування з яким ви хотіли б позбутися. Далі натискаємо «ОК» і все, історія повідомлень видалена.

Як бачите, абсолютно нічого складного! Я впевнена в тому, що у вас все вийде, і ніяких складнощів в процесі не виникне.

Ссылка на основную публикацию