Чи можна запустити viber онлайн без установки?

Звичайно, технології не стоять на місці, і сучасним користувачам доступні багато ресурсів. Всілякі програми спрямовані на те, щоб користувачі могли комфортно спілкуватися між собою, обмінюватися файлами і т.д. Мабуть, найвідоміша на сьогоднішній день програма – Viber, і про неї не чув хіба що лінивий. Дійсно, додаток набуло широкого поширення, і цьому є маса причин, про які я згадував неодноразово.

Одна з найбільш вагомих – то, що месенджер можна скачати і встановити абсолютно безкоштовно. Крім того, це можна зробити не тільки на мобільний пристрій, зокрема, планшет або смартфон, але також і на комп’ютер. Вайбер підтримує всі сучасні операційні системи, в числі яких – Windows, Android, iOS.

Viber онлайн

Напевно багато користувачів задаються питанням: чи реально використовувати viber онлайн, без установки? Звичайно, це було б дуже зручно, адже, незважаючи на те, що процес установки проходить досить гладко і швидко, не всі хочуть витрачати на це свій час.

На жаль, мені доведеться вас засмутити, адже Вайбера онлайн, без попередньої установки, поки що немає. Цілком ймовірно, що незабаром такий сервіс з’явиться, адже попит на нього напевно є. Ну, а зараз залишається змиритися з тим фактом, що для спілкування в даному месенджері необхідна авторизація, причому незалежно від того, будете ви користуватися додатком на телефоні або ж на комп’ютері. До речі, на тему того, як встановити Viber на мобільний пристрій, було сказано багато, а як це зробити з комп’ютером – на порядок менше. Тому я постараюся виправити цей недолік, і поділитися з вами такий важливою інформацією.

Як встановити Viber на комп’ютер

Власне, нічого складного в процедурі установки Viber на ПК немає. Виконайте наступне:

  1. На офіційному сайті скачайте інсталяційний файл на свій комп’ютер, в залежності від того, яка у вас стоїть операційна система.
  2. Після скачування інсталяційний файл потрібно буде погодитися з ліцензійною угодою, потім почнеться процес установки програми на комп’ютер.
  3. При першому запуску програми виконується прив’язка до вашого мобільного номеру телефону. Потрібно ввести свій номер, на який прийде код активації, просто введіть його у відповідне віконце. Ось і все, програма готова для використання. Якщо код активації не спадає, то що робити в цій ситуації описано тут.
Ссылка на основную публикацию