Чи не працює інтернет після оновлення Windows 7

Ми оновили Windows 7 і перестав працювати інтернет після оновлення. Чому так сталося? Про службу автоматичного оновлення системи знають всі користувачі ПК. Ну, або майже все. Так, це корисна служба, за допомогою якої відбувається оновлення системи за допомогою скачування потрібних латочок з Інтернету. Всі ці доповнення-заплатки позначаються як KB, а далі йде індивідуальний цифровий індекс кожної «кабешкі».

Але нерідко саме пакети оновлень для вашої системи можуть стати каменем спотикання і привести до маси проблем. Однією з таких проблем може стати непрацюючий, після оновлення, Інтернет. Ось вам приклад.

За замовчуванням служба автообновления запущена в такому режимі, що викачує оновлення та встановлює їх сама, не сповіщаючи користувача. Ви і самі це могли бачити в той момент, коли вимикали комп’ютер, а на екрані з’являлося повідомлення про те, що система завантажує оновлення, і після їх завантаження комп’ютер вимкнеться сам.

Вранці ж, після включення системи і спроби увійти в Інтернет, ви стикаєтеся з проблемою: інтернет не працює! Ви починаєте сканувати систему на віруси, але програма їх не виявляє. Телефонуйте провайдеру, а він вам відповідає, що в мережі все в порядку і рахунок ваш оплачений на три місяці вперед. Так що проблема саме в вашому комп’ютері (якщо, звичайно, інтернет-кабель ніхто не перерізав). І що робити?

Як видалити оновлення Windows 7?

Переходимо в «Панель управління», потім міняємо вид на «Дрібні значки» або «Великі значки», вибираємо «Програми та засоби», натискаємо в меню справа «Перегляд встановлених оновлень» і видаляємо всі оновлення по черзі, поки Інтернет не запрацює. Що б видалити оновлення, потрібно клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати «Видалити».

Скільки знадобитися часу – залежить від кількості встановлених пакетів. Але ось вам підказка: уважно дивіться на дати пакетів! Якщо Інтернет перестав працювати після того, як оновлення були встановлені вчора, то ви легко зможете їх знайти саме по даті і часу завантаження-установки. А потім видаляйте їх.

Під час видалення ви отримаєте повідомлення про те, що видалення даного пакета може привести до нестабільності системи і т.д. Ігноруйте і спокійно продовжуйте видалення.

Отже, алгоритм такий: видалили одне оновлення – перезавантажили систему і намагаєтеся увійти в Інтернет. Якщо він працює, то відмінно, а якщо немає, то продовжуємо видалення поки не запрацює.

Ссылка на основную публикацию