Чи не працює камера в скайпі на ноутбуці: причини і вирішення проблеми

Функціональність програми Skype ніхто не ставить під сумнів, але якщо серед користувачів є новачки, які не знайомі з Скайпом, я скажу про неї пару слів. Додаток дійсно варте уваги, перш за все, тому що воно дозволяє підтримувати зв’язок з людьми, які знаходяться від вас далеко. Крім відеозв’язку, можна також листуватися зі своїм співрозмовником в режимі чату. Але що робити, якщо раптом виявляється, що не працює камера в скайпі на ноутбуці, а вам так потрібно зробити відеодзвінок? Рішення є, давайте думати над ним разом.

драйвера

Найперше, що потрібно перевірити – чи все в порядку з драйверами. Вірніше, встановлені взагалі драйвера і чи немає між ними конфлікту. Щоб це з’ясувати, зайдіть в диспетчер задач шляхом комбінації клавіш Win + R. Знайдіть розділ «Пристрої обробки зображень», і в ньому повинна знаходитися наша веб-камера. Ідентифікувати її простіше простого: зазвичай вона носить або назву своєї моделі, або називається просто як «USB-відеопристрій». Зверніть увагу, що якщо значка камери стоять якісь значки, наприклад, знак питання або знак, то це свідчить про несправність камери. Перевірити драйвера ви також можете за допомогою програми перевірки драйверів.

Після того, як ви переконалися, що з драйверами все добре, або просто встановили їх за новою, необхідно перевірити якість зображення. Зайдіть в «Мій комп’ютер» і запустіть камеру, клікнувши два рази. Якщо ви себе бачите, і з зображенням немає проблем, значить, ваша вебка функціонує нормально.

Чи не працює Skype після оновлення

І, тим не менше, після виконаних вами перевірок, програма все так само не працює. Виражається це, швидше за все, сполученням додатки про те, що «Skype не бачить Web-камеру».

З величезною ймовірністю не працює камера в скайпі після поновлення, яке було виконано автоматично програмою або ж ви самі на нього погодилися. Варіант один: знести діючий Скайп і встановити попередню версію, яка нормально функціонувала. Зайдіть в Пуск – Панель управління – Установка і видалення програм і видаліть Skype безповоротно.

Тепер необхідно заново встановити додаток. Проблема в тому, що на офіційному сайті пропонують лише останню версію, через яку все і затівалося. Тому доведеться докласти деяких зусиль і пошукати в інтернеті ту, версію, яка була встановлена ​​у вас раніше. Можливо вам також ще і доведеться встановити програми для веб-камери, за допомогою якої ви зможете її додатково налаштувати.

У будь-якому випадку, вихід із ситуації є, пробуйте всі способи і якийсь із них точно допоможе вам справити з неполадками в Скайпі.

Ссылка на основную публикацию