Чи не працює Панель завдань Windows і її елементи

Чи не працює Панель завдань Windows 10 і її елементи.

У цій статті розглядається варіант вирішення проблеми, коли не працює кнопка Пуск windows 10, причому нерідка ситуація, коли якісь кнопки, в тому числі на панелі інструментів Windows не відгукуються на певну кнопку миші: праву або ліву.

Так, іноді користувачеві доводиться стикатися з неполадками компонентів системи графічного (призначеного для користувача) інтерфейсу, яскравим представником якого Панель управління і є. Дуже буває неприємно в якийсь момент виявити, що панель замерзає, відмовляючись реагувати на клацання мишкою по кнопках Робочого столу або всіляко при цьому пригальмовуючи.

Перед тим, як приступити до подальших дій, переконайтеся, що вами отримані всі останні оновлення.

Windows 10: панель завдань не працює

Є дуже простий спосіб повернути Панель інструментів Windows 10 до життя. Якщо на ваш погляд проблеми з панеллю не такі вже й критичні, бо та хоч якось, але відгукується на ваші запити, цей метод спрацювати повинен.

тиснемо WIN + R, викликаючи панель пошуку виконати і набираємо команду taskmgr.exe. Це, в свою чергу, викличе появу Диспетчера завдань Windows. Відкрийте вкладку процеси:

Знайдіть процес провідник (Він відповідає за правильне відображення директорій і коректну навігацію по системі) і просто його перезапустите. На секунду на екрані майже все пропаде, але через мить ви зможете перевірити, чи працює панель задач або приступати до наступного кроку.

Чи не працює панель задач: доповнення встановлювалися?

Завершуємо поточний сеанс системи, попередньо встановивши через утиліту msconfig варіант завантаження в безпечному режимі:

Якщо Панель перестала гальмувати, є сенс очистити Windows Explorer від “криво” встановлених додатків і модулів.

Панель завдань не працює: побиті системні файли

Якщо чесно, це перше до чого я завжди вдаюся, якщо не бачу що до чого. Так, вбудована утиліта перевірки цілісності системних файлів – єдине в своєму роді засіб, який може вирішити половину ваших помилок одним махом. Так що скористаюся нагодою скористатися з:

sfc / scannow

Консоль може вам повернути кілька варіантів відповіді, і самий неприємний з них говорить, що помилки є, але Windows з ними впоратися не може. Відкриваємо більш потужного побратима консолі PowerShell і вирушаємо на сервера Windows за ремонтними оновленнями:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Чи не працює панель задач: перереєстрація елементів 

Якщо обидва варіантів не пройшли, представлю черговий, який за допомогою середовища PowerShell перевірить системні настройки, автоматично розташувавши завдання системи в вірною послідовності.

повторимо поєднання WIN + R і вводимо команду powershell. Працювати доведеться з правами адміністратора. Скопіюйте та введіть в синє поле утиліти ось цю команду:

Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml”}

Це ще не все. Після того, команда буде виконана, вирушаємо в директорію Local системи, яка знаходиться по шляху (переконайтеся, що Властивості папки Windows дозволяють бачити приховані папки):

Якщо вручну шукати шлях до цих налаштувань не хочеться, вам на допомогу команда з cmd від імені адміністратора:

attrib *. * -h -s / s / d

Отже, шукаємо папку:

C: / Користувачі / имя_пользователя / AppData / Local /

Нам потрібна папка TileDataLayer. Точніше, вона нам вже не потрібна – видаліть її.

Ссылка на основную публикацию