Чи не працює (символи не морозить) холодильна камера Indesit

Якщо ви помітили, що не працює холодильна камера Індезіт або будь-яке інше і почали псуватися продукти, спробуйте спочатку розібратися самостійно. Трапляється, що вентилятор, що знаходиться в холодильному відсіку двохкомпресорного холодильника, замерзає, в результаті чого не відбувається нагнітання холоду.

З цієї причини температура не досягає потрібного значення. Замерзлий вентилятор можна визначити і по тихому звуку його роботи. Якщо все сходиться, влаштуйте холодильника повну розмороження не менше 10 годин (скляні холодильні вітрини розморожуються довше!). Якщо такий захід не усунула проблему, тоді відключайте обладнання і кличте майстра.

Причини, за якими не працює холодильна камера

Якщо не морозить холодильна камера Індезіт, майстер виявить несправність і встановить її причину. А ознаки несправності та їх можливі причини можуть бути наступні:

Ціна на ремонт морозильних камер Індезіт в цих випадках становить 60 – 110 доларів. Остаточну вартість майстер встановлює тільки після огляду обладнання на підставі поломки, а також в залежності від моделі та виробника.

Якщо для ремонту знадобляться запасні частини, фахівець включить їх вартість в кошторис своєї роботи.

Які несправності морозильної камери Індезіт можуть трапитися?

  • Вихід з ладу пуско-захисного реле, що відбувається при природному зносі обладнання. За зміну згорілого вузла доведеться заплатити близько 50 у. е. Стільки ж коштує холодильне обладнання для квітів.
  • Так званий тромб, що утворився в фільтрі-осушувачі або капілярної системі. Поряд з холодоагентом в холодильнику циркулює і масло, яке необхідно для роботи вакуумних насосів. Через перепад температур масло поступово псується, в результаті чого система засмічується. Майстер за допомогою спеціального обладнання проводить діагностику і в разі підтвердження передбачуваної несправності прочистить систему, а також змінить масло і фреон. За такий ремонт потрібно заплатити не менше 100 у. е. А якщо не охолоджує холодильна камера то ремонт обійдеться ще дорожче.
  • Несправність повітряного датчика температури або датчика випарника усувається шляхом його заміни приблизно за 70 у. е. Проблема тут полягає в тому, що холодильник як би не помічає підвищену температуру в камері.
  • Несправність терморегулятора, притаманна електромеханічним моделям. Ситуація схожа з описаною вище – в керуючий елемент не надходить сигнал про підвищення температури в камері, через що не починається і мотор. Заміна терморегулятора обходиться приблизно в 50 у. е. А ось промислові морозильні камери чиняться за більш високі суми. 

Оскільки список можливих несправностей маленьким не назвеш, то при будь-яких проблемах бажано відразу звертатися до майстрів, що спеціалізуються на ремонті холодильних і морозильних пристроїв.

Знаючи вразливі місця різних марок і моделей, і володіючи великим досвідом роботи, з метою точного визначення несправності вони застосовують необхідне діагностичне обладнання.

Ссылка на основную публикацию