Чи не працює Viber: причини і методи відновлення

Відсутність підключення до мережі інтернет

Найпростіше при появі інформації про таку проблему – це перевірити наявність підключення до інтернету. Для цього просто перевіряємо працездатність інших додатків. Якщо вони працюють, значить підключення до мережі є. Продовжуємо пошук інших причин. Для цього спочатку потрібно переналаштувати з Wi-Fi на 4G або 3G. Якщо по -, як і раніше не відображаються сторінки, тоді необхідно перевірити настройки точки доступу. В крайньому випадку – зверніться в стільникову компанію, послугами якої ви користуєтеся.

Застаріла версія додатка

Іноді відразу не розберешся чому програма не працює. Явних причин для його примх начебто немає. Тому, для початку, просто перевіряємо актуальність встановленої у вас версії програми. Далі, якщо припущення підтвердилися, перевстановлюємо її і запускаємо.

Некоректне оновлення версії Viber

Ця проблема, як продовження попередньої. Буває, що месенджер додає нові функції, оновлюється. Користувач після цього запускає програму, а вона не працює. Причин цього може бути багато. Це і несумісність версій операційної системи вашого телефону і останньої версії Вайбера, і наявність помилок в самому установчому пакеті оновлень. Часто розробники самі усувають ці помилки. Але вже в наступній версії програми. А поки вам доведеться використовувати стару і працездатну версію. Її потрібно попередньо завантажити, а потім встановити. Обов’язково про проблему повідомте в службу підтримки. Вони будуть діяти енергійніше, якщо буде багато нарікань з боку користувачів.

Блокування повідомлень

Іноді додаток працює нормально, але ваші повідомлення доходять не до всіх абонентів. При виникненні такої проблеми найкраще якимось способом з’ясувати у цих користувачів причину блокування ваших повідомлень.

Немає стабільності в роботі месенджера

Припустимо, що Вайбер некоректно функціонує. При цьому він постійно перезавантажується і скидається, відправляє повідомлення не всім абонентам або видає інформацію про відсутність інтернет – з’єднання, хоча воно є. Для усунення цієї помилки потрібно спочатку перезавантажити гаджет, на якому воно встановлено. Якщо це не допомогло, тоді видаліть вашу версію програми і встановіть іншу.

Проведення технічних робіт

Якщо ви все випробували, але улюблене програма не відновило свою роботу, потрібно все – таки звернутися в службу підтримки. Можливо, на серверах проводяться технічні роботи і це ускладнює доступ до Вайберу. У службі підтримки вам нададуть допомогу в будь-якому випадку.

Будь-який додаток може працювати некоректно. Вайбер – не виняток. Ми розглянули найпоширеніші причини його відмови. Добре, якщо вам дані поради не знадобляться.

Ссылка на основную публикацию