Чи не відкривається Скайп: причини і способи усунення проблеми

Телефонія в сучасному світі є однією з найбільш важливих технологій, а ситуація, коли не відкривається Скайп здатна поставити в глухий кут багатьох користувачів. Причин для виходу з ладу системи може бути кілька – від самої програми до проблеми в операційній системі. У будь-якому випадку завжди є можливість відновити правильну його роботу.

Чому не відкривається Скайп?

Чи не відкривається Скайп на комп’ютері через різноманітних причин – від простих в рішенні і до проблем, при яких необхідно встановлювати заново систему. У статті не мається на увазі наявність проблем зі зв’язком в програмі, тільки помилка при запуску, відсутність реакції при натисканні на ярлик або запуск з порожнім вікном.

Поширені причини збоїв в Скайп:

 • стався збій через призначених для користувача налаштувань;
 • порушення роботи відбулося через збій в Internet Explorer, який відповідає за відображення багатьох елементів програми;
 • проблема в системних настройках;
 • конфлікт драйверів або програм;
 • наявність збою після поновлення програми або Windows.

Перед будь-якими маніпуляціями варто перевірити, ймовірно проблема спостерігається у багатьох користувачів і існують несправності на сервері. Якщо це справжня причина, досить дочекатися відновлення програми, за це відповідають розробники.

Збій в налаштуваннях Skype

Скайп не відкривається що робити в першу чергу? – Варто перевірити справність програми в сфері налаштувань. Іноді призначені для користувача дані створюють помилки і запобігають якісне використання.

Для усунення проблеми варто виконати просту маніпуляцію:

Видаливши файл конфігурації повинен відбутися скидання і є висока ймовірність відновлення роботи програми. Якщо методика не привела до очікуваного результату, можна використовувати інший алгоритм, в ньому перший крок аналогічний, а далі варто:

 1. Win + R вставити в рядок% appdata%, потім натиснути Enter.
 2. В каталозі знайти розділ «Skype» і ПКМ.
 3. Вибрати опцію «Перейменувати» і додати в кінець назви будь-яку цифру.

Недолік маніпуляції в видаленні бесіди і чатів, програма повинна запуститися як нова, хоча контакти зберігаються на сервері і, відповідно, будуть збережені.

Скидання налаштувань системи і Skype

Розроблено спеціальні програми, які виявляють і усувають всі тимчасові і непотрібні файли. Всі дії можна виконувати і вручну, але є ризик забути про якийсь розділі і це потребує багато часу. Краща програма, яка допоможе якісно впоратися з цим завданням – CCleaner.

Розглянемо алгоритм дій за допомогою CCleaner:

 1. Завантажити додаток -.
 2. На першій вкладці «Cleaner» потрібно запустити алгоритм перевірки за допомогою кнопки «Analyze», попередньо виділивши додатки, які потрібно перевірити.
 3. Після проведення аналізу потрібно натиснути на кнопку «Run Cleaner».
 1. Після пошуку буде показано кількість знайдених помилок і з’явиться можливість запустити усунення порушень.

Виконання маніпуляції дозволить в ряді випадків відновити роботу Skype і прискорити швидкодію всієї системи Windows.

Повна перевстановлення програми

Часто для відновлення запуску Скайп використовується повторна установка програми. Важливою умовою ефективності є повне видалення попередньої версії, в іншому випадку метод може виявитися марним. Для цього існують спеціальні програми, наприклад, iObit Uninstaller.

Повне видалення Скайп:

 1. Завантажити програму, а потім встановити;
 2. У головному вікні програми знайти Skype і натиснути на кнопку видалення;
 1. Після стандартної деінсталяції буде запропоновано видалити сліди перебування додатки на ПК у всіх сховищах, слід погодитися і створити точку відновлення.

Після процедури потрібно буде завантажити нову версію Скайп і встановити її.

Проблема в Internet Explorer

Подібна проблема існувала з давніх-давен, ще виходу версії 5.5, коли Skype прив’язали до IE. При вході в програму відбувається авторизація, яка активує ActiveX і деякі JavaScript фреймфоркі, розташовані в IE. Якщо настройки браузера будуть змінені в ході маніпуляцій користувача або інших програм, Скайп може припиняти свою роботу. Для даної помилки характерні труднощі в додаванні нових контактів.

Для більшості популярних систем до Windows 8 може використовуватися спеціальний фікс, який був виготовлений самі розробником. Для деяких користувачів досить тільки оновити браузер.

Скидання налаштувань в IE допомагає в багатьох випадках, для цього слід:

 1. Закрити всі вікна IE та інші вкладки в Провіднику.
 2. Повторно запустити оглядач IE.
 3. Використовуючи розділ «Сервіс» варто перейти до пункту «Властивості». Відкрити вікно з розділом можна натиснувши на шестірню.
 4. Далі варто перейти в розділ «Додатково» і натиснути на «Скидання».
 5. Важливо поставити виділення біля пункту «Видалити особисті дані»: відвідані сторінки, куки, хеш і т.п.
 1. У новому вікні варто підтвердити дію натиснувши на кнопку «Скидання».
 2. Після виконання маніпуляції слід закрити програму.

Коли дії будуть виконані, варто перевірити справність Skype, програма повинна знову запрацювати.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Що робити, якщо не відкривається Skype?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию