Чи не відображається мовна панель Windows XP

Люди швидко звикають до зручних процесам, і губляться, коли їх звична послідовність дій різко змінюється. Наприклад, багато користувачів використовують спеціальну панель в Віндовс XP, що дозволяє легко міняти розкладку клавіатури. Але що робити, якщо не відображається мовна панель Windows XP?

Альтернативний варіант

Звичайно, якщо на Windows XP несподівано пропав значок мовної панелі, то можна вирішувати проблему з необхідною розкладкою за рахунок комбінації певних клавіш на клавіатурі.

У багатьох за замовчуванням за цю процедуру відповідає поєднання «шифт» і «alt».

На жаль, але така альтернатива не завжди є зручною. Наприклад, якщо у користувача виставлена ​​велика кількість різноманітних розкладок. У цьому випадку кожен раз доведеться перевіряти в ручному режимі – яка саме використовується в даний момент часу. Якщо ж відновити мовну панель Windows XP, то можна легко робити це, просто дивлячись на нього.

 

Отже, виникає питання – як повернути все в первинний, комфортний стан? Існує кілька варіантом дій в подібній ситуації.

Відновлення мовної панелі в Windows XP

Перший варіант, якщо значок мовної панелі не відображається, передбачає наступні дії з боку власника Windows XP:

  1. Перейти в панель управління операційної системи.
  2. Вибрати розділ, який відповідає за мови.
  3. Перейти в однойменну вкладку, натиснути на «Параметри», потім – «Мовна панель».
  4. З’явиться невелике віконце, де необхідно відзначити галочкою потрібну пропозицію, що відповідає за необхідну людині функцію.

Якщо настройка виконана правильно, то в правому нижньому кутку екрану відразу з’явиться потрібний користувачеві результат.

У разі його відсутності рекомендується використовувати наступну методику:

  1. Перейти в папку: Windows \ system32. Провести пошук файлу, який має назву ctfmon.exe.
  2. Швидше за все, що цей елемент відсутній. Причин може бути безліч: банальна видалення його через необережні маніпуляцій користувача, атака вірусів і так далі. Його необхідно відновити.
  3. Натиснути «Пуск», потім «Виконати». Ввести в рядок «cmd».
  4. У командному рядку використовувати: sfc / scannow.

Після натискання кнопки підтвердження відданої команди, операційна система починає виконувати аналіз всіх найважливіших компонентів, необхідних для її повноцінного функціонування. Природно, що вона виявить відсутність файлу ctfmon.exe, який і відповідає за надання в руки користувача інструменту по зміні мов. При подібному виявленні ініціюється процедура відновлення. Все повертається на свої місця, комп’ютер перезавантажується і людина бачить повернення важливою для нього функції в первісний стан.

Ссылка на основную публикацию