Чи не з’явився значок Windows 10: що робити

Можна кричати «ура!», Можна непритомніти від щастя або, навпаки, зловтішатися – але чудо все-таки сталося – Windows 10 став безкоштовним. Чи не для всіх, звичайно, а для деяких. Наприклад, тих, хто турбувався заплатити Microsoft за попередні випуски системи – «сімку» і «вісімку». Або тих, хто встановив піратську копію минулих випусків і всі належні для поновлення «сервіс-паки».

Ви запитаєте, про яке це оновленні йдеться? Все дуже просто, – Windows 10 можна хильнути прямо на стару версію клацнувши по іконці в треї. Сама ікона називається «get Windows 10», а нова технологія отримання ОС – резервуванням. Немає нічого простішого, ніж зробити оновлення за даною технологією. Буває так, що значка не надається на своєму місці. Як вчинити, якщо значок Windows 10 Нехай не з’явився, або пропав з трея, ми обговоримо по ходу нашого викладу.

Сама ідея резервування дуже нагадує систему оновлення версій в Linux Debian. Там теж можна отримати оновлення до нової версії ОС прямо зі сховищ, розташованого в глибинах Інтернету.

Немає нічого дивного, що Microsoft додумалася перейняти цей корисний досвід. Дивно те, що компанія не зробила це раніше.

Безкоштовно і швидко

Що підштовхнуло MS на настільки дивовижну щедрість? Менеджери компанії самі відповідають на це питання в своїх інтерв’ю публіці:

  • Часи стаціонарних комп’ютерів йдуть в минуле. У покупців пропав інтерес до громіздкої техніки. Навіщо купувати величезну коробку, якщо той же самий сервіс можна отримати від невеликих смартфонів, типу Lumia.
  • Немає сенсу продавати ОС для смартфонів окремо від самих пристроїв. Користувач хоче отримати Windows 10 в коробці.
  • ОС Windows 10 не здатна конкурувати з безкоштовними продуктами конкурентів.
  • Відбувається переорієнтація ринку від продажів коробкових продуктів до торгівлі сервісами для цих продуктів.

Все це послужило причиною того, що більше немає необхідності купувати Windows 10 окремо і вивчати інструкцію з її інсталяції. Значок «get» і резервування – це панацея від проблем з реалізацією системи. Якщо ж значка немає, і ви не можете отримати Windows 10 негайно – значить з вашою системою щось не в порядку. Швидкість і легкість поновлення для кожного користувача – ось на що розраховує MS, просуваючи свою нову концепцію. Ніяких зайвих рухів тіла: натиснув на кнопку – тут же отримав результат.

Через що не видно кнопки?

Зраділий користувач тягне покажчик мишки до трею і раптово виявляє, що значка поновлення на місці немає. З’являється розчарування, а також бажання з’ясувати: хто винен? Винен ваш комп’ютер. Або встановлена ​​на ньому система. Або встановлені (точніше не встановлені) в системі пакети оновлень. Або Інтернет. Більш детально:

  • Устаткування комп’ютера застаріло і не відповідає вимогам Windows 10.
  • У «сімці» не зареєстровані пакети KB3035583 і KB2952664 (для «вісімки» це пакети KB3035583 і KB2976978).
  • В системі відключений показ резидентних значків в панелі інструментів.
  • З якоїсь причини немає Інтернету.

Отримати Windows 10 виявляється неможливо. Чи існує універсальне рішення проблеми? Так, але тільки якщо ваш комп’ютер підключений до мережі і досить новий, щоб на ньому встановлювалася «десятка». Це рішення полягає не в тому, щоб клацати по кнопках, меню і відкривати віконця, а в тому, що б виконати якусь послідовність команд консолі.

Скрипт на всі випадки життя

Пропоноване рішення багатьом може здатися громіздким або неудобопонятним, але воно відрізняється від інших своєю універсальністю. Щоб отримати назад «get» і можливість резервування, нам доведеться скласти невелику програмку, яка забереться в мережу, завантажить і встановить всі потрібні оновлення і відновить на місці заповітну кнопку. Для цього відкрийте програму «Блокнот» і скопіюйте туди текст з малюнка:

Після чого збережіть під ім’ям ReserveWin10.cmd. При збереженні стежте, щоб в поле «Тип файлу» стояло значення «Все файли». Місце, куди зберігаєте файл, виберіть таким чином, щоб шлях до нього був якомога коротше. Це дозволить не набирати довгих рядків у вікні консолі.

Відкриваєте консоль командою «cmd» (її потрібно ввести у вікні «Виконати» з меню «Пуск») і, у відповідь на запрошення системи, набираєте шлях до файлу ReserveWin10.cmd. Тиснете на «Enter» і чекаєте результату. Всі команди їх файлу будуть виконані і ярлик, який чомусь пропав з нашого поля зору, – знову опиниться на місці.

Ссылка на основную публикацию