Чи не змінюється шрифт в фотошопі: причини, поради

Здавалося б, величезна кількість тем вже було присвячено графічного редактора Photoshop, і все начебто зрозуміло. Але, на самій-то справі, користувачеві, який тільки починає розбиратися в таїнствах і хитросплетіннях даного графічного редактора, на перших порах можуть бути незрозумілими багато речей, воно і зрозуміло. І навіть простенькі речі, такі, як поворот картинки, зміна шрифту, іноді можуть перетворитися в цілу трагедію. Отже, що ж робити, якщо в процесі вашого творчого процесу не змінюється шрифт в фотошопі? Давайте розбиратися.

причини

Причин, чому не змінюється шрифт в графічному редакторі Photoshop, не дуже багато. А якщо бути точніше, то найбільш ймовірними будуть такі:

  1. Проблеми з кодуванням шрифту. Ось приклад: ви завантажили англійську шрифт і друкуєте російськими буквами, тобто, кирилицею. Відповідно, в системі відбуваються конфлікти між кодуваннями, і, щоб не виникло критичної помилки, шрифт автоматично замінюється на стандартний.
  2. Шрифти з однаковими назвами, що також неминуче тягне конфлікт. Взагалі дуже важливо розуміти, що текст в Photoshop – векторний, він має чітко позначені певні межі, і порушення їх обов’язково призведе до помилки.
  3. Шрифт не підтримує кирилицю. Ну, мені здається, що тут і так все зрозуміло.

Як поміняти шрифт

Незважаючи на те, що причин неможливості зміни шрифту не так вже й багато, варіантів, як вирішити це питання, відчутно більше. Втім, розглядати їх все я не бачу сенсу, наведу як приклад тільки ті, які, на мій погляд, працюють на 100%.

  1. Встановіть шрифт (и), що підтримують кирилицю. Дуже багато шрифти, які пропонуються в мережі, не розраховані не на кириличні символи, а виключно на латинські літери. До слова, всі шрифти зберігаються в одній папці, розташованої на диску C, Windows – Fonts.
  2. Незайвим буде перевірити системні шрифти, які розташовуються в тій же папці. До речі, хочу звернути вашу увагу на те, що вона, швидше за все, буде невидимою, тому подбайте про те, щоб зробити її видимою, заздалегідь.
  3. Якщо в інших програмах зі шрифтами немає ніяких проблем, а є лише в Photoshop, ймовірно, стався збій в програмі. Краще рішення в такій ситуації – перевстановити даний графічний редактор, і тоді, швидше за все, проблема зі шрифтами пройде сама собою. Головне вирішите для себе, який Photoshop краще, щоб встановити хорошу версію програму.

Загалом, як бачите, нічого складного. Якщо раптом шрифт в Photoshop з якоїсь причини «відмовляється» змінюватися, тепер ви знаєте, з якої причини це відбувається, і як вирішити дану проблему.

Ссылка на основную публикацию