Чи стане поява Залізної людини в «Месники 4» несподіванкою для Таноса?

З тих пір, як кінофільм «Месники: Війна нескінченності» вийшов в прокат на початку поточного року, фанати кіновсесвіту Марвел ламають голову, намагаючись зібрати всі частинки загального пазла і зрозуміти, як саме найбільш могутні герої Землі зможуть стати єдиним цілим і перемогти головного противника – божевільного титану Таноса в четвертій частині «Месників». Велика частина фанатських теорій заснована на переміщеннях в часі, Докторі Стренджа або ж Капітана Марвел, проте є все-таки ще одна версія. Що якщо виживання Тоні Старка – ключ до перемоги над Таносом? Це може виглядати дивно, однак існує ймовірність того, що божевільний титан не в курсі того, що Старк вижив. Досить згадати їх поєдинок і фразу, яку лиходій сказав після того, як ударив Тоні: «Я сподіваюся, що вони пам’ятають тебе».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Лиходій планував розправитися з Залізною людиною, щоб заволодіти Каменем Розуму. Він знав, що Старк буде битися до кінця, навіть якщо цей кінець ознаменується його власною смертю, і він соібрался зайти настільки далеко, наскільки зможе. Фраза, сказана Таносом, мала на увазі, що він відчуває повагу по відношенню до Старку, і хоче вірити, що його ім’я буде жити в його минулого фізичного життя.

Коли Стрендж продемонстрував Камінь, лиходій кинув Старка на Титані, спливав кров’ю. Цілком ймовірно, що божевільний титан розраховував на те, що Залізна людина помре від отриманих поранень. Проте, Тоні в бою не загинув. Фактично, Старк став єдиною живою істотою на Титані, яке вижило не тільки в битві з Таносом, але і після його клацання.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Як він уже довів в бою, Тоні Старк є гідним противником божевільного титану. Зрештою, він – єдиний Месник, який довів, що у Таноса може йти кров. Коли злодій покинув Землю, вважаючи, що виконав місію, було б розумно припустити, що він вірив, що Залізна людина мертвий. Він зарізав його і кинув помирати на своїй рідній планеті. Навіть те, що Тоні вижив в сутичці, давало йому шанси 50/50 на виживання після самого клацання. І тут йому теж пощастило.

Є непоганий шанс, що божевільний титан не чекатиме зустрітися з Тоні, коли знову зіткнеться з командою Месників. Хоча він не найвірогідніший герой в цьому сценарії, враховуючи, що він не може маніпулювати простором або часом, елемент несподіванки Залізної людини і чиста воля до перемоги можуть стати ключем до перемоги над Таносом назавжди.

Ссылка на основную публикацию