Чи стануть творці «Стріли» адаптувати відому сюжетну лінію з коміксів?

Пару днів назад ми подивилися нову серію «Стріли», в якій побачили, як Вільям Клейтон слідував підказкам, залишеним йому Фелісіті Смоак, збираючи різні дані і обладнання по шляху до того, що, схоже, є місією по порятунку Стар Сіті. Спостерігаючи за всім, що відбувається, складно було уявити, що автори «Стріли» могли мати на увазі «Квест Арчера» Бреда Мельцера, коли придумали цю ідею. У минулій серії ми бачили, як більш дорослий Вільям миттю знайшов дорогу на Ліан Ю, возз’єднався з Роєм Харпером і відшукав цибулю свого батька, похований під землею. Він зупинився, щоб відвідати могилу свого діда, того, якого ніколи не бачив, так як він помер ще до народження Вільяма, однак саме вплив цієї людини було в центрі уваги минулій серії.

Кадр із серіалу «Стріла»

У минулій серії Вільям відправився в розграбовані і занедбані офіси «Смоак Тех», де виявив кубик Рубіка, який був захований в стіні. Правильний візерунок на кубі відкрив інтерактивну карту Глейдс разом з підземними тунелями.

У той час, як Олівера попереджали, що одного разу його син виявиться таким, як він в наші дні, майбутній Вільям, схоже, на шляху до цього.

Але що більш цікаво, так це непростий набір підказок, які проводять Вільяма з місця на місце. Він дуже схожий на одну з перших історій, які розгорталися після смерті і воскресіння Олівера в коміксах.

«Квест Арчера» – це історія з шести випусків, опублікована в 2002-03 роках в коміксах про Зелену Стрілу. Сюжетна лінія обертається навколо Олівера Куїна і його подорожі, метою якого є пошук різних пам’ятних предметів, які він зібрав за ці роки. По дорозі читач дізнається щось шокуюче про Зелену Стрілу і його сина Коннора Хоук. Розповідь був написаний Бредом Мельцер.

Кадр із серіалу «Стріла»

Олівер помер, коли група еко-терористів, частиною якої він був, намагалася вчинити напад на Метрополіс, і він підірвав себе, замість того, щоб дозволити померти іншим. У цей момент мантія Зеленої Стріли перейшла на деякий час до Коннору, і Олівер протягом деякого часу залишався мертвим, поки Хел Джордан не повернув його. Так як він був мертвий деякий час, багато його речі були розкидані, і саме їх пошуку присвячена сюжетна лінія.

Бути може, Вільям і Рой саме цим і зайняті? Варто зауважити, що це не здається неможливим. А що ви думаєте з цього приводу? Поділіться своєю думкою з нами!

Ссылка на основную публикацию