Чи варто дивитися серіал Поклик Крові 5 сезон онлайн?


Чи варто дивитися серіал Поклик Крові 5 сезон онлайн?

Якщо ви відносите себе до шанувальників якісних фільмів фентезі з елементами кримінальної драми, то серіал вам дуже сподобається. П’ятий сезон відрізняється насиченим сюжетом і несподіваними поворотами.

Головна героїня фільму, Бо, є володаркою надприродних здібностей, які вона відкрила в порівняно молодому віці. Протягом багатьох сезонів вона намагається дізнатися всю правду не тільки про себе, а й про батьків. На її шляху виникає безліч перешкод і труднощів. За своєю суттю, Бо живиться енергією людей (варто тільки згадати смерть її хлопця на самому початку). Таких істот як вона прийнято називати Суккуб.

У самому центрі подій знаходяться фейрі, які змушують Бо вибирати одну зі сторін клану (світлу або темну). Примітно те, що уникаючи класичного повороту сюжету, вона вибирає сторону звичайних людей, таким чином, зараховуючи себе до останніх. Поклик Крові 5 сезон онлайн можна дивитися з великим задоволенням з друзями або одному. У будь-якому випадку, серіал захоплює і не залишає байдужим.

Неперевершені трюки і професійна гра акторів здатні перенести глядача в інший світ. Харизматичність і енергія героїв передається через монітор. Після перегляду замислюєшся про багатьох життєвих цінностях і про вічне виборі між добром і злом, правдою і обманом.

Близька і вірна подружка Бо, Кензі, також відрізняється особливим характером і здатна викликати двоїсті емоції. У світі фейрі в попередніх сезонах її представили як доповнення або власність Бо. Це допомогло уникнути безлічі неприємностей. У четвертому сезоні вона гине. А чи буде її відродження в п’ятому? Це залишається загадкою. Поклик крові 5 сезон серіал дивитися дійсно варто. Він приготував багато приємних сюрпризів.

Дуже яскравою особистістю є перевертень Дайсон, що працює детективом в поліцейській дільниці і небайдужий до Бо. За їхніми відносинами спостерігати більш ніж цікаво. Їхні почуття пройшли кілька рівнів, від звичайної фізичної близькості до глибокої прихильності і любові. Зовнішність світлого фейрі здалеку нагадує ангельську (русяве кучеряве волосся, високий зріст), також він володіє великою фізичною силою.

До речі, Бо спілкується не тільки зі стороною добра. З темними фейрі теж виходить діалог, нехай і не на самих позитивних нотах. Чого тільки варта спілкування з новою напарницею Дайсона, Темзін, яка весь час підозрює Бо в нечесній грі. Сюжет фільму досить-таки динамічний, так що не пропустіть чергову серію.

Ссылка на основную публикацию