Чим відкрити файл dat: програми для файлів даного формату

Сьогодні ми спробуємо відповісти на питання, який собі задавав майже кожен користувач інтернету. Чим можливо відкрити .dat файл? У цій статті ви отримаєте повну відповідь.


Малюнок 1. Зовнішній вигляд вікна з файлом формату .dat

Опис формату файлу dat

Таке розширення – це поширений формат для різних додатків. Переглянути його можна програмою, яка була основою для створення документа. Ви можете зберігати текстову і двійкову інформацію. Для запуску програми використовуються і інші пакети.

Як відкрити файл подібного формату?

Якщо хочете запустити такий додаток, встановіть на гаджет спеціальні розробки. Але чим відкрити файл dat без проблем?

Total Commander

Це файловий менеджер, який стане в нагоді для роботи з подібним розширенням. Його встановлюють на операційні системи Віндовс (Малюнок 2). Відповідний варіант для щоденного використання.


Малюнок 2. Інтерфейс програми Total Commander для відкриття файлів формату dat

Acrobat Reader

Безкоштовний пакет, який дає можливість відкрити док, не стикаючись з проблемами. Відповідний спосіб для читання документів, що зберігаються на персональному комп’ютері, можна завантажити безкоштовно (Малюнок 3). Заборон і обмежень немає.


Малюнок 3. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми Acrobat Reader

Foxit Reader

Якщо ви шукаєте, формат dat ніж відкрити, цей варіант буде доречним.

Приміткапрограма підходить для різних операційних систем.

Розроблено для перегляду електронних документів. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому легко розібратися в особливостях меню.

WinDjView

Швидкий і зручний спосіб перегляду файлів даного виду. Читання і редагування документів буде комфортним і легким. Русифікований пакет зрозумілий і доступний користувачам (Малюнок 4).


Малюнок 4. Зовнішній вигляд робочого інтерфейсу в програмі WinDjView

Це поширена програма для відкриття dat файлів, яка дає змогу відтворювати, створення і редагування різних варіантів. В тому числі, вона запускає файл dat. Її встановлюють на гаджети з різними ОС (Малюнок 5).


Малюнок 5. Приклад відкритого файлу формату dat в програмі Word

Чим відкрити формат winmail dat?

Для такого виду документів теж є спеціальні способи запуску. Вам необхідно встановити один з пакетів, описаних нижче.

Winmail Opener

Якщо ви шукаєте, як відкрити файл dat формату, скачайте цю розробку. Це знаменита утиліта, яка дасть можливість переглянути такі документи. Зрозумілий інтерфейс є її фішкою. Тепер впоратися із завданням, яке перед вами поставлено, можна без всіляких труднощів.

Microsoft Mail для Windows

Оновлена ​​пошта допоможе отримувати і відкривати різні розширення. Ви можете зберігати інфу на своєму ПК, отримуючи до неї доступ в будь-який момент.

Microsoft Outlook

Ряд спеціальних додатків, який має на увазі під собою роботу з різними документами. Сюди входить і розширення, яке ми сьогодні розглядаємо (Малюнок 6). Це відповідь на питання: чим відкрити файл з розширенням dat?


Малюнок 6. Відкритий інтерфейс програми Microsoft Outlook для роботи з файлами dat

WinMail Decoder Pro

Утиліта дуже проста і доступна, адже за неї не потрібно платити. З нею ви зможете переглядати потрібні доки, не втрачаючи багато часу на очікування їх відкриття.

WMDecode для Windows

Чудовий варіант для Віндовс. Переглядайте, зберігайте і редагуйте формат dat, не стикаючись з незрозумілими інструментами і пунктами меню. Все продумано до найдрібніших деталей.

Чим відкрити відео файл dat (dat 3)?

Є й ролики з подібним розширенням. Але чим відкрити файл dat відео?

CyberLink PowerDirector

Це відеоредактор з темним інтерфейсом, оснащений усіма потрібними інструментами. Насолоджуйтесь переглядом подібних відеороликів в найвищій якості.


Малюнок 7. Інтерфейс редактора відео CyberLink PowerDirector

River Past Video Cleaner

Ви шукаєте, якою програмою відкрити файл dat? Це хороший відео-конвертер, який допомагає працювати практично з усіма відомими видами форматів. Тепер набагато легше запустити ваші відеоролики, встановивши таку утиліту.

Ссылка на основную публикацию