Чим відкрити файл db: список необхідних програм

Файл db можна часто зустріти на обладнанні, яке працює на основі різних операційних систем. Але часто користувач стикається з проблемами під час його відкриття. Що ж робити в подібній ситуації?

Малюнок 1. Візуальний вид файлів з розширенням db

Що таке формат файлу db (Database File)

Розширення DB відрізняється тим, що його використовують спеціальні додатки баз даних. Певна структура характерна для записів, а також для даних. Зберігаються вони в системі комп’ютера.

Структура бази даних буває різною. На її особливості впливають моделі. Популярними в наш час варіантами вважаються реляційні бази даних. Є й інші моделі, наприклад, мережеві.

Існують DB текстові і бінарні. Такі бази бувають зашифрованістю, тому доводиться відкривати файл DB додатком, яке вважається «рідним». Але є й інші способи, які дозволять запустити подібні розширення. Але чим відкрити файл db на різних операційних системах?

Як і чим відкрити файл db на комп’ютері з Windows

Ви не знаєте, як відкрити файл db на комп’ютері? Є спеціальні доповнення, які дадуть можливість запустити його на поширеною ОС Windows. Використання доречно в тому випадку, якщо потрібно відкрити документи з таким розширенням. Давайте розглянемо кожен з варіантів детальніше.

Corel Paradox

Працювати в Corel Paradox легко, оскільки варіант пропонує безліч професійних інструментів. Їх освоять навіть новачки в цьому питанні. Інтерфейс зрозумілий і легкий, тому проблем і складнощів не виникне. Corel Paradox супроводжується ліцензійною забезпеченням, тому ви зможете систематизувати дані. З її допомогою можна швидко аналізувати багато даних, а також відкривати файли з розширенням database file (Малюнок 2).


Малюнок 2. Робота в програмі Corel Paradox для відкриття файлів з розширенням db

Microsoft Access

Це варіант, в якому об’єднані різні відомості, зібрані з онлайн-джерел. Ви швидко відновите все дані, оскільки цьому сприяють правильні запити і звіти. Кожен користувач розбереться в зрозумілому меню. Ви зможете аналізувати дані і створювати звіти, а також робити діаграми.

LibreOffice

Це програма для відкриття db файлів, за яку не потрібно платити. Це відгалуження OpenOffice, яке почало розроблятися з 2010 року. Скачайте LibreOffice для Windows безкоштовно з нашого сайту. Пакет відрізняється відмінним інтерфейсом (Малюнок 3).

Примітка: Функціонал не викличе проблем і складнощів, адже розібратися у всіх його особливостях зможе кожна людина. Працює швидше, ніж попередня версія, а сумісність з Microsoft Office відмінна.


Малюнок 3. Зовнішній вигляд інтерфейсу програми LibreOffice

Synopsys Design Compiler Graphical

Ви можете швидко відкрити формат db. Вам буде простіше розібратися в меню, оскільки воно зрозуміле і доступне. Інтерфейс радує своїм неперевершеним оформленням, а все потрібне відкривається за лічені хвилини.

SQLite

Це бессерверной база, вихідний код якої відкрито. Завдяки впровадженню найважливіших технологічних, яка дозволяє зберігати дані на різних платформах і пристроях. Універсальний варіант дає можливість відкривати доки з подібним розширенням, а також здійснювати інші необхідні операції (Малюнок 4).


Малюнок 4. Візуальний інтерфейс програми SQLite

Програми для відкриття db файлів на MacOS

На девайсах, які працюють за допомогою ОС MacOS, теж потрібно відкривати додатки такого формату. Зараз все набагато простіше, оскільки були створені спеціальні програми і для цієї операційної системи. Тому питання database file, ніж відкрити, не викликатиме проблем!

SQLite

Встановлюється за мінімальний час. Користуватися легко, оскільки присутній інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Все доступно, тому відкрити документи зможе навіть початківець користувач. Дуже швидка розробка, яка відрізняється відсутністю плати за використання. На MacOS легко відкрити db розширення з її допомогою. Завантажити SQLite можливо у нас на сайті. Потрібно просто вибрати програму із запропонованого меню, а після – насолоджуватися комфортною роботою.

Чим відкрити database file на Linux

Linux є ще однією операційною системою, на якій працюють багато гаджети. Ви не можете відкрити розширення db? Тоді варто завантажити наступне:

  1. SQLite – запустіть програму і виберіть те, що вам необхідно відкрити, щоб він миттєво запустився. Приємно дивує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що не викликає жодних проблем;
  2. LibreOffice – варіант для гаджетів, які працюють на Лінуксі. «Важить» програмка трохи, а працює відмінно. Відкрити розширення db тепер можна безкоштовно! (Малюнок 5).


Малюнок 5. Інтерфейс програми LibreOffice на Linux

Чим відкрити db файл на Android

Ви шукаєте, ніж відкрити db файл на android? Такі документи, які є на Андроїд, теж потрібно відкривати за допомогою спеціальних програм. У більшості випадків достатньо тих варіантів, які описані вище. Вони без проблем запускаються і виконують свої функції, дозволяючи отримати доступ до вмісту.

Є й інші програми, які викачуються безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию