Чим відкрити файл Isz в Windows 7

Деякі розширення файлів зовсім незнайомі звичайні користувачі комп’ютерів. Прикладом такого розширення є isz. Причому звичайними засобами розпакувати такі файли не виходить.

Чи не відкриваються вони і багатьма популярними архіваторами. Насправді це звичайний архів образу диска з даними, упакованими за допомогою специфічного алгоритму.

Якщо розширення rar і ​​zip мовою у всіх, і кожен знає, чим відкрити такі файли, то трехсімвольное розширення isz до них не відноситься. Тому багато власників ПК пасують, побачивши його вперше. Існує кілька програм для розпакування таких об’єктів:

  • Програма ISO Commander.
  • Утиліта UltraISO.
  • Широко відомий пакет програм Alcohol.
  • Програма Daemon Tools.

Кожен з цих інструментів здатний розпакувати архів розглянутого типу.

Ми не будемо перебирати їх все підряд, а зупинимося на одному-єдиному прикладі – практичному використанні Daemon Tools, причому не її повну версію, а полегшену.

Для наших цілей цього буде цілком достатньо. Завантажити Daemon Tools Lite можна за наступним посиланням:, тобто з сайту виробника. Цей інструмент здатний працювати з дуже великим числом типів образів дисків, в тому числі і запакованим в архіви типу isz. Отже, приступаємо до роботи.

приклад розпакування

Після завантаження та встановлення програми на диск ми виявляємо появу в файлової системі нового віртуального дисковода. Правда, може вийти так, що автоматично дисковод створений не буде. Тоді це можна зробити вручну, запустивши Daemon Tools на виконання і натиснувши кнопку з плюсом. Ось тут-то нам і буде запропоновано підсунути утиліті образ типу isz.

Зробити це потрібно в стандартному віконці вибору файлу, попередньо налаштувавши розширення файлу в нижньому випадаючому списку. Як тільки програма з’їсть isz-архів, його вміст буде спроектована на віртуальний диск.

Далі з цим вмістом можна поводитися, як із звичайним наповненням будь-якого іншого розділу жорсткого диска: переміщати, копіювати і т. Д. Приблизно таким же чином функціонують і всі інші інструменти з вищезгаданого списку. Схема роботи з ними одна і та ж:

  • Програма скачується і інсталюється на комп’ютер.
  • Наступним кроком монтується віртуальний диск.
  • Потім утиліті згодовується образ з незрозумілим розширенням.
  • Після чого користувач переходить по ярлику віртуального диска і читає потрібну йому інформацію.

Це програмне забезпечення спеціально призначене для маніпуляції з образами дисків.

Ссылка на основную публикацию