Чим відкрити файл nrg: необхідні програми і поради

У більшості користувачів виникають труднощі з відкриттям файлу в форматі NRG. У кращому випадку операційна система просто відмовляється відкривати його, а в гіршому – видає повідомлення про помилку.


Малюнок 1. Зовнішній вигляд ярлика для файлів формату .nrg

Опис формату NRG

Подібний формат – це образ CD або DVD диска, який був створений в програмі Nero. Такі дані часто представляють собою точну копію диска, але іноді містять відразу кілька типів документів і папок. Їх можна використовувати в якості віртуального диска або застосовувати, як резервне сховище для важливих копій документів.

Програми для відкриття файлів NRG

Спробувати відкрити файл можна самим звичайним способом, тобто, двічі клікнувши на ньому мишею. Теоретично, операційна система, встановлена ​​на ПК, сама підбере додаток для відкриття.

Примітка: Якщо подібного софта на комп’ютері немає, звичайний спосіб відкриття не спрацює.

Відмова Windows відкривати документ може пояснюється ще й тим, що операційна система розпізнає nrg, як невірну програму. Для цього потрібно просканувати реєстр операційки на наявність невірних асоціацій, і змінити настройки асоціації. Швидше за все, після цих маніпуляцій файл швидко відкриється.

Щоб скористатися даними, збереженими в nrg, на звичайному комп’ютері, можна використовувати кілька сервісів, в залежності від операційної системи, встановленої на вашому ПК.


Малюнок 2. Інтерфейс програми Nero Express для роботи з файлами формату nrg

Перелік відповідних додатків:

  1. Для операційної системи Linux можна використовувати простий конвертер nrg2iso. Він перетворює дані, створені в Nero в формат образу диска ISO. Він вважається більш популярним, і підтримується більшістю програм для запису і створення образів дисків на ОС Linux.
  2. Це ж додаток для конвертації також підтримується пристроями, що працюють на ОС Mac OS X, але для цього потрібно застосувати програму з оболонкою для операційки Лінкус.

Якщо відкрити файл в цьому незвичайному форматі потрібно всього один раз, і користувач не хоче витрачати час на установку додаткового софту, можна скористатися онлайн-конвертерами. Але в цьому випадку ніхто не зможе гарантувати, що всі дані, що зберігаються в образі, залишаться конфіденційними.

Ссылка на основную публикацию