Чим же закінчиться фільм «Месники 4»? Про це невідомо навіть братам Руссо

Фанати з розуму сходять від очікування кінофільму «Месники 4» і не припиняють будувати здогади, однак і самі актори нерідко підливають масла у вогонь своїми необережно кинутими фразами. Ми вже неодноразово чули натяк не тільки на те, що буде відбуватися в фільмі, а навіть чим він закінчиться. Зрозуміло, все це потрібно фільтрувати, але, незважаючи на це, глядачі чіпляються за кожну можливість дізнатися щось нове. Якщо вірити інформації, що просочилася в мережу зовсім недавно, зйомки четвертої частини «Месників» ще не закінчені, крім того, зараз ведеться чимало перес’емок, як окремих сцен, так і більш масштабних. Також подейкують, що навіть кінцівка фільму ще не була знята.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

І знову інформацією фанатів забезпечує Марк Руффало, який зіграв Брюса Беннер / Халка в фільмах кіновсесвіту Marvel. Актор не припиняє розкидатися спойлерами, причому робить він це не зумисне. Так, нещодавно Руффало розповів про кінцівці майбутньої картини. Якщо вірити сказаному, то зйомки фінальної частини кінофільму «Месники 4» ще не проводилися, так що не виключено, що в майбутньому розповідь може змінити початковий напрямок.

Варто зауважити, що Руффало – не єдиний, хто висловився про кінцівці картини, інші актори теж ледве стримуючи емоції, зізналися, що фінал четвертих «Месників» вразить глядачів не менше, ніж Війни нескінченності.

Незабаром планую провести чергові додаткові зйомки, які будуть більш масштабними, ніж раніше планувалося, і, можливо, навіть чимала частина сюжету буде змінена. За словами Руффало, додаткові зйомки складаються не лише з невеликих змін дрібних деталей, але і включають в себе зйомки фіналу. Актор сумнівається, що навіть режисери знають, чим все закінчиться. Також актор нарікав, що певні сцени знімають по кілька разів, і всі вони істотно відрізняються один від одного.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Хоча сліпо вірити тому, що говорить актор, не варто, адже навряд чи Marvel Studios змінювала б настільки сильно сюжет мало не кожен день, тим більше, коли мова йде про культову франшизі. Не виключено, що команда, яка працює над фільмом, просто таким чином перестраховується від витоку інформації. Хоча не варто виключати і реальне внесення змін до фільму в зв’язку з невизначеною долею кінострічки «Вартові Галактики 3».

Але не будемо забивати собі голову дурницями, а давайте просто дочекаємося 3 травня наступного року.

Ссылка на основную публикацию