Cкачать виндовс 7 безкоштовно з драйверами – коротка інструкція

Вітаю вас, дорогі читачі.

Сьома версія операційної системи від корпорації Microsoft хоч і з’явилася ще в 2009 році, проте користується досі великою популярністю. Справа в тому, що вона значно відрізняється від Windows XP по графічним, дизайнерським і призначеним для користувача показниками. Ми не враховуємо версію Vista, так як навіть сам розробник визнав її провальною. Далі в статті я розповім, як завантажити виндовс 7 безкоштовно з драйверами, а потім встановити цей продукт на свій пристрій. В цілому кожен крок цього шляху нескладний, але іноді користувачі можуть робити незначні помилки, які в майбутньому призведуть до неприємних наслідків.

Завантаження

Щоб повноцінно розмістити ОС на своєму обладнанні, необхідно спочатку завантажити її. При цьому важливо визначитися з розрядністю. Вона буває x32 або x64. В цілому прийняти рішення просто. Так, якщо ви використовуєте на комп’ютері більше чотирьох гігабайт оперативної пам’яті – необхідно вибрати другий варіант. В іншому випадку вам підійде і перший. На майбутнє використання це ніяк не вплине, адже все супутнє програмне забезпечення випускається зазвичай у обох модифікаціях. Крім того, додатки, призначені для меншою битности, прекрасно працюють на інший. Правда це не можна сказати про зворотне варіанті.

Завантажити дистрибутив операційки можна з будь-якого місця. Але краще це робити з торрента. Подібні ресурси виділяються серед інших підвищеною безпекою і особливим ставленням до шкідливого забезпечення. Саме тут у користувачів мінімальні шанси «зловити» небажане ПО на своє обладнання. Звичайно ж вони є, правда навіть якщо в релізі з системою і програмами щось є, користувачі швидко відгукуються, і роздача закривається, а юзера можуть навіть забанити.

Зазвичай унікальні збірки створюються, використовуючи оригінальні елементи. У них додаються додатки, вирізаються невикористовувані більшістю компоненти. Крім того, останнім часом майже всі варіанти пропонуються з активатором, що допоможе прискорити процес – немає необхідності на сторонніх ресурсах шукати відповідне рішення.

Варто відзначити, що краще вибирати варіанти з ключем або його підбирачем таких, адже операційка вже не підтримується розробником, але активацію все-одно потрібно проходити.

запис

Після скачування відповідного дистрибутива, його необхідно помістити на флешку або DVD. Адже без цього користувачам не вдасться якісно перевстановити систему.

Потрібно просто завантажити одну з програм, про які я раніше неодноразово розповідав. Наприклад, відмінним рішенням є Rufus. Просто заходите на офіційний сайт і без реєстрації зберігаєте до себе на пристрій відповідний файл. Встановлюєте додаток і запускаєте його. Підключаєте переносну пам’ять. Далі в інтерфейсі програми виставляєте всі необхідні дані (оболонка зрозуміла у використанні будь-якому користувачеві). Потім натискаєте на «старт»І очікуєте закінчення процесу.

установка

В цілому про встановлення теж не раз уже розповідав. Але повторю основні моменти. Отже, для правильного розміщення сьомої версії Windows, необхідно зробити кілька простих кроків:

  1. Підключаємо переносну пам’ять до обчислювальному устаткуванню і перезапускати.
  2. Відразу після відключення, необхідно зайти в BIOS або UEFI, щоб виставити запуск з нашого сумного компонента. Зазвичай це робиться через кнопку «Del», Хоча для ноутбуків передбачені власні відповідні клавіші – все залежить від виробника. В меню “BOOT»Виставляємо потрібну черговість запуску. Зберігаємося і виходимо.
  3.  Далі з’явиться напис, що говорить, що необхідно натиснути кнопку для початку роботи. Робимо це.
  4. Відкриється меню, в якому вибираємо мову, потім вказуємо диск, куди проводиться установка, форматіруем його і запускаємо процес. Залишається лише чекати.

В результаті користувачі отримають повністю працездатну операційну систему, в якій вже передбачений активатор, драйвера, а також деяке корисне ПО.

Сподіваюся, у вас вийде зробити все, як і було задумано. Підписуйтесь, і ви дізнаєтеся ще масу корисних речей.

Ссылка на основную публикацию