CleanMyPC – програма очищення Windows 10 на комп’ютері

Більшість активних користувачів часто, з періодичністю в кілька днів, проводять процедуру встановлення та видалення програм. Програма очищення Windows 10 необхідна, так як такими темпами скупчується величезна кількість додатків, які просто засмічують пристрій, забираючи оперативну пам’ять, місце на диску, а іноді і ресурси процесора. Своєчасне видалення програм, звичайно ж, допомагає, але не в повній мірі. Завжди залишаються додаткові залишкові сліди в системі у вигляді листів налаштувань, даних для відновлення, персональних даних акаунтів і багато чого іншого.

CleanMyPC – це нове слово в сфері догляду за комп’ютером, так як допомагає отримати комплексне усунення всього сміття і дозволяє привести робоче місце в порядок. При виконанні ряду процедур, які включені в утиліту, вдається вивільнити досить багато ресурсів і прискорити загальну продуктивність ПК. Розглянемо весь комплекс послуг, процедур для очищення більш детально.

Очищення системи за допомогою CleanMyPC

Програма для очищення комп’ютера Windows 10 повинна бути встановлена ​​в кожній системі, таким чином вдається зберегти максимальну продуктивність ПК, хоча такий швидкості, як була після установки системи, вже не досягти.

Отже, вкладка «Мій комп’ютер» призначена для процедури очищення ПК в загальному. Тут можна вивільнити сотні мегабайт, а іноді і кілька гігабайт. Сканування системи проводиться автоматично, а пошук абсолютно безпечний, ризик побічних дій мінімальний.

Щоб скористатися послугою, потрібно клікнути на «Нове сканування». Процес пошуку досить швидкий, перевіряються основні місця скупчення тимчасових файлів і кеша додатків, в тому числі системних. Через короткий проміжок часу з’явиться кнопка «Очистити» і звіт про виконану роботу в системі. При цьому існує можливість поділитися результатами в Twitter.

Гибернация

Гибернация – це наступний по черзі розділ, якщо встановити CleanMyPC і провести цей захід, вдається вивільнити величезні обсяги місця на системному диску. В цілому режим досить корисний, оскільки дозволяє робити свого роду зліпок системи і поміщати його на HDD або SSD. В майбутньому система швидко відновлюється, так як немає необхідності за новою завантажувати всі процеси, а просто вилучити їх з диска.

На системному диску резервується обсяг, який відповідає обсягу встановленого ОЗУ. Гибернация корисна для ноутбуків для максимально тривалого збереження заряду, вважається найекономічнішим режимом. Завдяки функції програми вдається вивільнити кілька пам’яті.

обслуговування реєстру

Краща програма для очищення Windows 10 може вибиратися індивідуально кожним користувачем, але на користь CleanMyPC слід сказати, що вона володіє комплексом заходів для поліпшення роботи ПК. Додатки з подібним функціоналом сьогодні не рідкість, але багато функцій в рамках однієї програми зустрічається рідше.

Реєстр не менш інших сховищ потребує своєчасному обслуговуванні, незважаючи на запевнення розробників Windows, які запевняють в самостійності бібліотеки. Додаток дозволяє усунути биті ключі, неправильні розширення файлів або збій в асоціації з програмами.

Щоб запобігти збоям, помилки і інші наслідки слід періодично виконувати сканування реєстру і його оптимізацію. Проводиться так:

 1. Запустіть утиліту;
 2. Перейдіть в розділ «Обслуговування реєстру»;
 3. Клік по «Сканування»;

 1. Натиснути на «Виправлення помилок», в разі потреби можна зняти виділення з певних пунктів.

Безслідне видалення програм

CleanMyPC активація потрібен для отримання доступу до всіх функцій програми, наприклад, повного видалення. Завдяки можливості реально деінсталювати будь-який додаток при цьому без залишкових явищ, які потім доведеться усувати. Немає необхідності використовувати стандартну функцію системи і в майбутньому підчищати «хвости».

Процес практично ідентичний звичайному видалення:

 1. Виберіть пункт «безслідно видалення»;
 2. Клік на додаток, яке більш не використовуватиметься;
 3. Потім натиснути на «Видалити»;

 1. В подальшому вікні вибрати «Очистити», для додаткового пошуку файлів у тимчасових сховищах, в призначеному для користувача розділі, реєстрі і залишкових даних в кореневому каталозі.

Гаджети та розширення

Відбувається комплексний пошук серед віджетів для робочого столу і розширень в браузерах з метою подальшого їх структурування. Таким чином користувач може привести в порядок численні розширення в декількох браузерах одночасно. Також можна провести пошук гаджетів, а в подальшому оптимізувати їх.

автозапуск

Функціонал розділу повністю ідентичний стандартної функції Windows, але тут показується більше інформації про програму, що дозволяє зробити більш обгрунтований вибір.

Автозапуск – це розділ, в якому показується перелік програм для одночасного запуску з Windows. Рекомендується виключити з цього списку все ті, що не потрібні при кожному запуску системи, залиште тут мінімум додатків і аудіо – відеодрайвера. Всі інші можна запустити в будь-який момент.

 1. Відкрийте розділ і наведіть курсор на програму, поруч з якою показується «Включено»;
 2. З’явиться кнопка «Відключити», клікніть на неї, але перш за переконайтеся, що ні прибираєте важливі програми.

Захист особистої інформації

Дозволяє очистити всі дані оглядача, які можуть бути використані проти вас. Сама процедура досить проста і дозволяє з єдиного центру видалити всі куки, кеш браузерів. Необхідно тільки:

 1. Вибрати підлягають очистці оглядачі;
 2. Вказати, що конкретно бажаєте почистити (історія, куки, кеш, дані для входу в акаунти);
 3. Клік на «Очистити».

Безслідне видалення файлів

Функція відрізняється від деінсталяції програм кардинально, за принципом дії. Будь-яка інформація при видаленні на ПК може бути відновлена, якщо використовувати спеціальні програми. Повне очищення також можлива. Тобто розділ виступає в якості шредера і знищує всі дані про файлі.

Весь комплекс заходів націлений на єдиний результат – оптимізація роботи системи і досягнення максимальної безпеки користувача. Іноді вдається вивільнити досить багато ресурсів так, що приріст швидкості істотний.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Програма очищення Windows 10 CleanMyPC», то можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию