ComboPlayer: як дивитися ТБ в Windows?

ComboPlayer – сучасний плеєр для перегляду телетрансляцій, прослуховування радіо і відтворення торрент-фільмів. Програмний продукт розповсюджується безкоштовно, для повноцінного функціонування без затримок в звуці і зображенні досить швидкості інтернет-з’єднання за все від 3 Мбіт / с.

Телевізор на Windows

Кожен користувач отримує безкоштовний доступ до 20 найбільш популярним вітчизняним каналам. Додатковою реклами при перегляді ТБ немає, а вбудована телепрограма дає можливість відстежувати час виходу в ефір різних передач.

1

Для збільшення кількості трансльованих каналів до 130 штук необхідно оформити один з декількох варіантів підписки: за 150 або 350 гривень на місяць. Безкоштовний формат трансляцій на увазі показ картинки з чіткістю SDTV, в платному пакеті якість зображення покращено до HD. Більш того, платне ТБ по одній підписці можна одночасно дивитися на декількох пристроях.

Популярні платні канали:

  • National Geographic;
  • Матч! боєць;
  • Amedia 1;
  • АВТОПЛЮС;
  • EuropaPlus TV;
  • History HD;
  • FOX;
  • і багато інших.

Torrent-програвач

ComboPlayer можна використовувати замість torrent-клієнта для завантаження і перегляду фільмів або серіалів. Очікувати завершення процедури скачування не потрібно: достатньо додати файл * torrent в програму і після декількох секунд буферизації можна насолоджуватися переглядом кіно без затримок і помилок.

2

Паралельно файл викачуватиметься на жорсткий диск комп’ютера, щоб пізніше була можливість повторно запустити фільм без підключення до мережі інтернет.

Онлайн-радіо

Наявність декількох сотень радіостанцій для безкоштовного прослуховування стане приємним бонусом для кожного меломана. Всі станції відсортовані за жанрами і країнам, а імена виконавців і тексти прослуховує треків показуються при відтворенні.

3

Відеоплеєр і інші функції

ComboPlayer підтримує відтворення різних відео / аудіо форматів. У програму вбудовано безліч кодеків, завдяки чому через неї можна запускати мультимедійні файли всіх популярних розширень.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию