ConfigureDefender – утиліта для настройки Захисника Windows

З кожним оновленням операційної системи розробники з Microsoft приділяли увагу збільшенню функціоналу Windows Defender. На сьогоднішній день це додаток вже давно перетворилося в повноцінний антивірусний програмний продукт, який справляється зі своїми завданнями не гірше сторонніх спеціалізованих додатків. Судіть самі – сучасний Захисник Windows, крім своїх основних функцій, непогано справляється з пошуком небажаних програм, він навчився перевіряти вкладення, стежити за завантаженням процесора, а також блокувати програми, які можуть бути запущені з USB-носіїв.

Однак з поліпшенням функціоналу Захисника чомусь стає все важче дістатися до його налаштувань, які заховані в додатку «Параметри». А для тонких налаштувань потрібно відкривати редактор реєстру або змінювати групові політики. Звичайно, це не підходить для більшості користувачів, що віддають перевагу Захисник Windows іншим антивірусним рішенням. Давайте розберемося, як можна виправити цю ситуацію.

ConfigureDefender – зручний додаток для настройки Захисника Windows

З тонким налаштуванням Захисника відмінно впорається невелика безкоштовна утиліта з однойменною назвою – ConfigureDefender. Завантажуємо на жорсткий диск виконуваний файл, відповідний розрядності вашої операційної системи зі на проекті GitHub. Установка не потрібно, програма працює в портативної версії.

Після запуску в системному треї з’являється іконка програми, натискаємо її – відкривається головне вікно. У його верхній частині знаходяться кнопки:

  • Defender default settings. Установка налаштувань за замовчуванням.
  • Defender high settings. Найвищий рівень захисту.
  • Child Protection. Налаштування захисту в режимі батьківського контролю.
  • Info about Defender. Відкривається вікно PowerShell з інформацією про поточний стан Захисника.

Нижче знаходиться список налаштувань, згрупований за розділами:

  • Basic Defender Settings. Основні настройки Захисника.
  • Admin: Smartscreen. Управління системним фільтром Smartscreen.
  • Exploit Guard. Установки захисту від експлойтів.

замість післямови

Розглянута нами утиліта дозволяє отримати швидкий доступ до всіх налаштувань Windows Defender. Звичайно, багатьом початківцям користувачам змінювані настройки можуть здатися занадто складними, до того ж відсутність російськомовного інтерфейсу може викликати додаткові труднощі. Будемо сподіватися, що незабаром управляти настройками Захисника Windows стане ще зручніше.

Ссылка на основную публикацию