Cравненіе відеокарт GTX 1070 проти RTX 2060 в іграх

Сьогодні ми в черговий раз розглянемо нову відеокарту RTX 2060, і порівняємо її з уже добре відомої GTX 1070.

У чому ж перевага і особливості RTX серії?

На борту відеокарти серії RTX знаходяться окремі RT-ядра, які відповідають за трасування променів (технологія більш фотореалістичною графіки).

Однак, поки що технологія трасування променів використовується мало яких іграх. Якщо бути точніше – це Battlefield V, Tomb Raider, і, мабуть, можна ще назвати Metro Exodus. Ось, в принципі, і всі основні проекти на даний момент. Але крім активації трасування променів, на цих RT-ядрах можна включити згладжування – технології DLSS.

Раніше коли ви грали і виставляли високі налаштування графіки згладжування виконувалося на самому GPU, ну а зараз же DLSS може покладатися на окремі RT-ядра, тобто ми як-би трошки розвантажуємо сам графічний процесор. Але і тут є своя особливість. DLSS можна включити тільки в 4k дозволі. Пора переходити до тестів.

Cравненіе відеокарт NVIDIA GeForce GTX 1070 проти RTX 2060

Найцікавіше, що цінова категорія у цих карт майже однакова. Правда, RTX 2060 коштує дешевше десь на 3 – 4 тисячі гривень. Але нас цікавить, що ми побачимо по продуктивності, в цьому і криється ключове питання.

Far Cry 5

Дозвіл QuadHD (2560 на 1440) і ультра настройки графіки. Як бачите, FPS на обох відкритих плюс-мінус однаковий.

Різниця є, але вона не така колосальна, щоб можна було сказати про тотальної переваги RTX 2060

Assassin’s Creed Odyssey

Дозвіл QuadHD (2560 на 1440) і ультра настройки графіки.

У цій грі (так само як і в попередній) спостерігається різниця.

Need for Speed: Payback

Я не випадково взяв цю гру в тести. Вона дуже добре вміє навантажувати ресурси заліза. Дозвіл QuadHD (2560 на 1440) і ультра настройки графіки.

Які можна зробити висновки з усього того, що ми побачив. Раніше, коли виходила нова лінійка відеокарт, ми отримували за ті ж гроші велику продуктивність. Зараз за ті ж гроші – трохи більшу продуктивність і нові функції. Добре це, чи погано – питання риторичне. Однак, RTX 2060, на відміну від її попередниці 1060, ніяк не можна назвати «народної».

Ось якби її цінник був хоча б на 5 – 7 тис. Гривень дешевше, то це вже зовсім інший інтерес. Навіть в нинішніх умовах вона була б приречена на успіх.

На сьогоднішній день маючи позначений бюджет все ж краще взяти GeForce GTX 1070 (або 1070 Ti). Нехай Pascal-відеокарти трохи повільніше і не підтримують трасування променів, але вже зараз є ігри, які потребують 6 Гб відеопам’яті і більш. У найближчі пару років GTX 1070 (або 1070 Ti) будуть як і раніше заможні в будь-яких іграх на Full HD з використанням високих і максимальних налаштувань графіки, а ось у власників RTX 2060 можуть виникнути проблеми. На наш погляд, баттл GTX 1070 проти RTX 2060 закінчується на користь попереднього покоління.

Якщо ви збираєте комп’ютер і шукайте найкращі ціни на комплектуючі, то варіант номер один – computeruniverse.ru. Перевірений часів німецький магазин. Купон на 5% євро знижки – FWXENXI. Вдалою збірки!

Ссылка на основную публикацию