Cyberlink photodirector – програма для швидкої обробки фото

Сьогодні мова піде про простій програмі, в якій ви можете робити приголомшливу обробку фото всього за кілька хвилин. Ця програма не призначена для геніїв фотошопа, а буде цікава тим, хто любить досягати швидких результатів і не любить довге і копітку роботу з шарами.

Опис програми Cyberlink photodirector

Програма має приємний і простий інтерфейс, незважаючи на те, що вона на англійській мові.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс допоможе вам розібратися і без знання мови. Нижче буде інструкція роботи в програмі.

Можливості програми:

  • Обробка фото, а саме ви можете забрати об’єкт з фотографії, видалити фон, видалення шуму, виконати корекцію, функція по типу пластики в фотошоп допоможе деформувати об’єкти (коригувати фігуру, збільшувати м’язи, зменшувати розмір ніг, збільшувати очі і багато іншого), ретуш особи , видалення зморшок, тонування фото, створення колажів, HDR-обробка, Face swap, додавання рамок і водяних знаків.
  • Створення слайд-шоу
  • Функція друку колажів.

Завантажити Cyberlink photodirector

Програма Photodirector 8 Deluxe платна. Ви можете протягом 30 днів користуватися trial-версією, яку можете завантажити з офіційного сайту.

Як працювати в програмі Photodirector

При відкритті програми вам буде доступна серія фото програми для обробки. Ви можете вибрати одне з них. У нижній частині вікна програми ви будете бачити інші. Ви можете також додати в програму свою папку з фото для подальшої обробки та / або створення слайд-шоу, друку. Для цього виберіть команди File -> Import -> Folder …

Якщо вам потрібно обробити лише одне або кілька фото, тоді ви можете відкрити лише його через File -> Import -> Photos …

Зліва у вкладці Library ви знайдете зручний провідник, за допомогою якого ви будете легко переходити на папки, додані в програму. Легко ви подивіться там же і дані EXIF ​​про фотографії (розділ Metadata).

Переходимо до первинного редагування фото у вкладці Adjustment. Зліва ви знайдете всі необхідні інструменти. У верхній частині розташувалася гістограма (графік з відомостями про фото). Нижче гістограми кнопки з інструментами, об’єднані в групу Regional Adjustment Tools (настройка ділянок фото) зліва направо:

  • Кадрування (обрізка). Проведіть інструментом від верхнього лівого краю до нижнього правого, виділивши бажану область у вигляді рамки і натисніть Enter.
  • Штамп. Виберіть область клонування і клікніть мишкою. Перемістіть область на нове місце.
  • Видалення червоних очей. Наведіть інструмент на червоне око -> Enter.
  • Пензлик. З її допомогою зробіть маску деяких ділянок фото і потім, рухаючи повзунки шкал, міняйте параметри цих ділянок фото.
  • Виділення. Виділіть ділянки фото і змінюйте їх.
  • Накладення градієнта.

Наступна група інструментів – Global Adjustment Tools – редагування всього фото цілком. Тут, рухаючи повзунки, ви можете регулювати яскравість (Brightest), температуру (Temperature), контрастність (Contrast), баланс білого (White Balance), насиченість (Saturation), розмиття (Clarity), HDR-ефект, рівні (Level), криві (Curve), різкість (Sharpness), видалення шуму (Noice Reduction), корекція дисторсії (lens correction), ефект віньєтки (Vignetting effect) і багато іншого.

У самій нижній частині розташовані кнопки «Copy» (копіювати), «Paste» (вставити), «Reset» (скинути) і «Create» (створити). Вони допомагають швидко скопіювати налаштування корекції фото і застосувати його до іншого фотографії.

вкладка Edit (Редагування). Тут ви знайдете безліч просунутих інструментів. На скріншоті переклад цих функцій. Тут ви можете збільшити очі, видалити зморшки, здійснити ретуш, схуднути, тонувати фото, видалити об’єкт або фон, зробити колаж з декількох фотографій, скласти справжній HDR-ефект з декількох фотографій або зробити одне вдале фото з кількох невдалих (Face Swap), додати водяний знак.

вкладка Slideshow допоможе вам швидко скласти власну слайдшоу і швидко поділитися своїм творінням в інтернеті, виклавши на Youtube або зберегти у форматі відео (MP4 або WMV).

вкладка Print допоможе вам у пресі фото. Вибирайте формат паперу, на якій ви будете друкувати, розміри фото, орієнтацію, кількість фото на одному аркуші, додавайте водяні знаки при необхідності і відправляйте в друк.

Ссылка на основную публикацию