Дайджест Hi-Tech новин за травень 2020

Пройшов ще один місяць, протягом якого відбулося чимало знакових подій в світі технологій. І у нас вже готовий свіжий дайджест найцікавішого за травень 2017 року. У числі головних подій став запуск Android Pay на території РФ, а також поява роботів-поліцейських в ряді великих міст …

Нова навігаційна система запущена в Китаї 27 травня

Минула субота стала стартовим днем ​​роботи найбільшої системи навігації в Китаї. За словами Лі Вейс, система була розроблена як для рядових користувачів, так і для великих компаній.

Щільне покриття території забезпечують:

  • 2700 космічних супутників.
  • 30 регіональних центрів.
  • 1 головний координуючий центр.

Основна сфера застосування системи – це відстеження громадського транспорту.

За матеріалами: https://hi-news.ru/technology/kitaj-zapustil-sobstvennuyu-navigacionnuyu-sistemu.html

Розміри екранів тепер можна збільшити втричі

Американський Університет Центральної Флориди розробив принципово новий метод створення дисплеїв для цифрових пристроїв. Застосовуючи різну напругу, співробітники університету домоглися можливості змінювати кольори трьох статичних субпикселей на основі палітри RGB. Таким чином, розмір кожного одиничного пікселя зменшується в три рази, і це дозволяє збільшити дозвіл екрана максимум в три рази. Крім смартфонів і екранів телевізорів нова технологія знайде своє застосування у виготовленні шоломів віртуальної реальності.

За матеріалами: https://hi-news.ru/phone/najden-sposob-vtroe-uvelichit-razreshenie-ekranov-smartfona-i-televizora.html

Windows XP буде оновлена ​​через а загрози зараження вірусом WannaCry

Раніше повідомлялося, що керівництво корпорації Microsoft оголосила про намір відновити підтримку операційної системи версії Windows XP. Сьогодні ж з офіційного повідомлення стало відомо, що ранні версії Windows, включаючи «XP» і наступні, отримають актуальне оновлення, спрямоване на підвищення безпеки. Дії розробника обумовлені поширенням вірусу під назвою «WannaCry».

Читати повністю: https://wd-x.ru/rannie-versii-windows-budut-obnovleny-iz-a-ugrozy-zarazheniya-virusom-wannacry/

У жителів Бразилії з’явилася можливість підтвердити право на пільговий проїзд за допомогою особи.

Більше у бразильських шахраїв не буде шансів скористатися чужим проїзним квитком. Вчені нарешті вирішили цю проблему і створили апарат, що ідентифікує фотографію в проїзному документі з особою пред’явника. Система такого контролю була названа Max Face, і нею обзавелися автобуси вже 23 міст країни. Термінал розташований біля входу в автобус і включається автоматично при появі нового пасажира.

За матеріалами: https://3dnews.ru/952865

Американська мережа магазинів Lowe’s забезпечила чотирьох своїх співробітників екзоскелет

Прості екзоскелети, розроблені співробітниками Вірджинського університету, призначені для полегшення роботи вантажників. Штучні сухожилля пристрої виконані з вуглецевого волокна і повторюють рухи носія, коли той сідає або встає. За словами співробітників, екзоскелети сильно спростили їх роботу протягом останнього місяця, і Lowe’s сподівається за допомогою нового досягнення тримати на висоті якість обслуговування клієнтів.

За матеріалами: https://3dnews.ru/952237

Як повідомляє інформаційний портал «VC.ru», компанія Яндекс почала тестування власного голосового помічника під ім’ям «Аліса». Новинка стане доступна для користувачів Android пристроїв в тестовій версії додатка «Яндекса».

Читати повністю: https://wd-x.ru/yandeks-testiruet-golosovogo-pomoshhnika-alisa-dlya-android/

Робот-поліцейський в парі з дроном контролюватимуть Сінгапур

Стартап Otsaw Digital запропонував концепт оснащеного безпілотником робота, метою якого буде патрулювання території. Зовні він схожий на машину для гольфу, а його вага приблизно 80 кг. Він оснащений багатьма сучасними датчиками, включаючи систему розпізнавання осіб. Робот може підняти тривогу і автоматично запустити безпілотник при виявленні підозрілої особи. На даний момент відома тільки ціна оренди робота – 10 тисяч доларів на місяць. Однак стартап продовжує роботу і планує випустити більш просту і дешеву версію робота.

За матеріалами: https://hitech.newsru.com/article/24may2017/or3

Система оплат Google Pay запущена в Україні

Слідом за Apple Pay і Samsung Pay, Google випустив свій аналогічний додаток за підтримки більшості російських банків. За роботу системи комісія не передбачена, як каже Дмитро Кузнєцов, директор по Google-маркетингу. Скористатися додатком можна буде у всіх установах, де доступна послуга безконтактних платежів. Вимоги до пристрою:

  • ОС не нижче Anroid 4.4 KitKat
  • датчик NFC.

Читати повністю: https://wd-x.ru
/platyozhnaya-sistema-android-pay-budet-zapushhena-v-rossii-uzhe-16-maya/

Планшет на Windows 10 набрав 213000 балів в тесті AnTuTu

Планшетний комп’ютер «Cube Mix Plus» вартістю 320 доларів (США) на базі Microsoft Windows 10 зміг набрати аж 213 000 балів в тесті AnTuTu! Цей показник став рекордним серед мобільних девайсів, але в пристрої не обійшлося і без вад.

Читати повністю: https://wd-x.ru/planshet-na-windows-10-nabral-213000-ballov-v-teste-antutu/

Ссылка на основную публикацию