Дайджест Hi-Tech новин за жовтень 2020

Ще один місяць позаду, а значить прийшов час згадати якісь події відбулися в світі комп’ютерних технологій. Для початку варто відзначити, що 17 жовтня побачило світ чергове велике оновлення, а раніше з’явилася публічна версія голосового помічника Аліса від компанії Яндекс …

ВКонтакте перестане випускати оновлення для смартфонів на Windows

Нові розробки – Antminer з хорошим доходом

Нові ASIC для успішного Майнінг: Antminer D3, оригінальний Bitmain, для криптовалюта DASH. Витрата від розетки – 1,5 кВт, швидкість – 19 GH / s, ціна – 1500 USD, дохід від 30 USD в день. Antminer L3 + зі швидкістю 504 MH / s, на Scrypt. Енерговитрати – 800 Вт, зараз ціна на сайті продавця піднялася з 100 тисяч гривень до 300 тисяч, обіцяють дохід 9 000 USD в рік на Майнінг в LTC.

З доставкою Росію можуть виникнути проблеми – ці ASIC потрапляють під категорію «шифрування даних» та заборонені до ввезення в країну. Вихід – купувати по частинах, але тоді гарантії не буде.

За матеріалами: https://hi-news.ru/technology/asic-dlya-majninga-chto-eto-zachem-ono-i-pochemu-tak-dorogo.html

Яндекс планує відкриття гаманців по роботі з біткоіни

Яндекс готовий приступити до роботи з біткоіни. Технічні можливості Яндекс гаманця вже сьогодні дозволяють приступити до розрахунків у цій валюті. Але, поки не врегульовано питання на державному рівні, компанія зайняла вичікувальну позицію.

Ставлення до криптовалюта у керівництва компанії Яндекс тільки позитивне. Це відмінний фінансовий інструмент для взаєморозрахунків підприємств державного сектора і великих гравців фінансового ринку.

Буде потрібно кілька років, щоб ситуація з криптовалюта була врегульована. На початку 2000-х така ж картина спостерігалася на ринку електронних платежів.

За матеріалами: https://hi-news.ru/technology/generalnyj-direktor-yandeks-dengi-texnicheski-my-gotovy-k-rabote-s-bitkoinom.html

Mail.ru дозволила пересилання великих файлів в мобільній версії пошти

Facebook представив новий шолом віртуальної реальності

Новинка Oculus Santa Cruz 2.0 – вдосконалений віртуальний шолом від Facebook. Презентація відбулася на «Oculus Connect 4». Новинка абсолютно самостійний гаджет, на відміну від Vive і PlayStation VR. Датчики розташовані на гарнітурі, а блок встановлений всередині шолома. Ніяких проводів і камер.

За зовнішнім виглядом гаджет не відрізняється від Oculus Rift VR. Удосконалення – акустична система замість навушників, контролери тепер у вигляді круглого трекпада, що дуже зручно. Вартість новинки і специфікації поки не озвучені.

За матеріалами: https://point.md/ru/novosti/hi-tech/facebook-predstavil-shlem-virtualnoi-realnosti

Відкрита «Мобільна каса» від Velcom

«Мобільна каса» від Velcom знову доступна для малого бізнесу. Відновлена ​​оплата за банківськими картками з мобільних терміналів, які працюють з телефону або планшета. Банк партнер сервісу «МТБанк».

Зручне і недороге рішення для компаній, які беруть оплату за платіжними картками Віза і Мастеркард, Маестро та Белкарт. Це рішення вигідніше, ніж термінали з прямою цим картою, розроблено спеціально для компаній з невеликим товарообігом. Потрібен тільки мобільний термінал і тариф «Корпоративний безліміт».

За матеріалами: https://www.wht.by/news/comment/71931/

Остерігайтеся «фруктових» сервісів – пароль легко вкрасти

Новий спосіб крадіжки пароля з айфона. З’ясувалося, що вікно діалогу Apple легко копіюється, а потім вбудовується в iOS-додатку або на сайт, щоб отримати доступ до Apple ID.

Такі крадіжки найчастіше відбуваються в магазинах iTunes і iCloud – користувачі дізнаються про злом, на жаль, пізно. Якщо користуєтеся цими сервісами, то фальшиве вікно можна визначити двома способами. Повернутися додому, звернувши програму – якщо діалог перерветься, то сталася крадіжка пароля. Вхід в обліковий запис в ручному режимі через настройки, не вводити пароль на сайті магазина.

За матеріалами: https://point.md/ru/novosti/hi-tech/ukrast-parol-s-iphone-okazalos-legche-legkogo

Whatsapp додав функцію видалення небажаних повідомлень

Геолокація і 13 мов від телеграм

Telegram тепер стежить за користувачем при оновленні, додаванні функції визначення місця розташування та російської мови. Оновиться треба до версії 4.4. Крім російського додали український, французький, малайський і індонезійська – веселе сусідство.

Геолокація встановлюється за часом – 15 хвилин, годину, вісім годин. Зручне додаток для тих, хто збирає велику компанію.

У новій версії з’явився зручний, давно очікуваний користувачами зручний плеєр.

За матеріалами: https://point.md/ru/novosti/hi-tech/obnovlenie-telegram-slezhka-za-polzovateliami-i-russkii-iazyk

Ссылка на основную публикацию