Days Gone знову змінює дату виходу на PlayStation 4

Розробники гри Days Gone схоже вирішили довести своїх фанатів до справжнього божевілля. Так, вони в черговий раз повідомили про те, що хочуть перенести вихід свого проекту для консолі PlayStation 4. Такого ніколи не було, і геймери щиро сподіваються на те, що дата релізу переноситься в останній раз. Варто відзначити, що дана інформація з’явилися на офіційному порталі компанії Соні.

Кадри з Days Gone

Представники фірми повідомляють про те, що розробники проекту вирішили взяти ще одну відстрочку, щоб переконатися в тому, що гра ідеальна і повністю готова до запуску. Більш того, експерти відзначають, що в кінці лютого відбудеться прем’єра таких проектів, як Anthem і Metro: Exodus. І якщо випустити новинку одночасно з ними, то це може дуже негативно відіб’ється на результатах продажів, незважаючи на те, що саму гру чекає ціла армія шанувальників.

Найімовірніше проект вийде в загальний доступ тільки в кінці весни наступного року. Деякі з ентузіастів переконані, що справи розробників йдуть погано, саме тому вони черговий раз переносять дату релізу. Можливо, були виявлені які-небудь великі помилки в основі розробки, в результаті чого просто неможливо дати проекту початись найближчим часом. Однак, ніяких офіційних підтверджень цієї теорії не було. Можливо, представники компанії Соні дійсно щирі і студія просто шукає найбільш підходящий час для старту з економічної точки зору.

Нагадаємо, що Days Gone – це гра, створена в популярному жанрі пригодницького бойовика. Вперше вона була анонсована два роки тому, однак, протягом двох років американські розробники розсекретили дуже мало інформації.

Що стосується сюжету, то всі основні події відбуватимуться через кілька років після страшної епідемії, яка перетворила велику частину населення планети у фрікерів. Це особливі істоти, яких не можна назвати зомбі, так як вони формально все ще залишаються живі. Однак, їх думки переплутані, через що уживатися на одній планеті з ними дуже важко. Хоча, ходять чутки, що в грі також будуть представлені і групи таких фрікерів, які зберегли можливість тверезо мислити і не становлять загрози. Головним героєм гри з відкритим світом стане колишній кримінальник Дікон Сейнт-Джон. Він очолюватиме боротьбу за життя.

Ссылка на основную публикацию