Де можна взяти обкладинку для Timeline


Де можна взяти обкладинку для Timeline

Facebook переклала всіх користувачів на новий вид відображення профілів – Timeline або «Хроніки». Якщо ви до цих пір ще не знайшли підходящої обкладинки для своєї оновленої сторінки в соціальній мережі, пропонуємо вам ознайомитися з п’ятьма ресурсами, на яких можна отримати ексклюзивні зображення.

 

1.

Цей сайт – ціла підбірка дизайнів. Щоб його використовувати, потрібно увійти в ньому на свій обліковий запис на Facebook і дати цьому додатку доступ до власної інформації, в тому числі – електронній пошті, фото і відео.

Користувачі CoverCanvas можуть вибирати вже готові варіанти з різних категорій (мистецтво, гумор, музика, спорт і т.д.) або створити власні обкладинки зі своїх же фото в соціальній мережі.

 

2. Cover Photo Magic

Ця програма теж зажадає підключення до вашого профілю на Facebook і доступ до інформації та фото. На сайті можна вибирати один з декількох дизайнерських шаблонів, які можна сортувати за популярністю, часом завантаження, кольором і розташуванням. Після вибору шаблону користувачеві залишиться тільки вибрати фотографії, до яких він буде застосований. Cover Photo Magic створює окремий альбом, в якому можна зберігати все створені обкладинки.

 

3. MyFBCovers

Цей ресурс може допомогти створити колаж з ваших друзів на Facebook, який можна використовувати в якості обкладинки для «Хронік». Або ж за 10 доларів створенням центрального елемента вашого профілю займеться професійний дизайнер.

Безкоштовно можна переглядати цілу колекцію картинок, розділених по категоріях від абстрактних до природи, а також створювати обкладинку з фото, завантаженого з вашого комп’ютера. В останньому випадку користувачі отримують можливість застосовувати різні ефекти до завантаженого зображення, в тому числі – фільтри сепії і скетчу, масштабування і т.п.

 

4. FirstCovers

Це – величезний ресурс, на якому за ключовими словами можна знайти гарні зображення – музичних груп, мультфільмів, футболу, фотографії і т.д. Крім того, він дає можливість створювати власні різноманітні картинки на обкладинку. Для цього потрібно буде вибрати певну категорію, надати FirstCovers доступ до свого облікового запису на Facebook. Після цього потрібно вибрати ті фото, які будуть використовуватися в створенні обкладинки, спосіб їх розташування, колір фону, додати текст і викласти в соціальну мережу.

 

5. Pic Scatter

Ця програма дозволяє не тільки створювати колажі з альбомів на Facebook, але і генерувати їх з профільних фотографій друзів, ваших уподобань або альбомів. Всі завантажені зображення можна міняти місцями, перетягуючи окремі елементи і створюючи картину по своєму смаку. Pic Scatter вимагає доступу до облікового запису на соціальної мережі.

Ссылка на основную публикацию