Де продавати в інтернеті товар-місця реалізації товару

Багато з нас зустрічаються з проблемою продажу свого товару або не потрібною речі через інтернет. Ми не знаємо які методи для цього використовувати що б швидше продати товар. У цій статті розповім де продавати в інтернеті товар і місця реалізації товару які використовую сам і вважаю найефективнішими.

Основне завдання охопити якомога більше аудиторії, якщо наш товар побачить велика кількість людей, то шанс продати збільшується в багато разів. Було б все простіше якби продавали на таких відомих інтернет магазинах як ебай або аліекспресс і ін., Але до цього варто пройти немалий шлях, заглиблюватися на даному етапі не бачу сенсу. Якщо тебе зацікавила дана стаття, товар і нішу ти вибрав тепер варто визначитися з аудиторією яка буде купувати і де продавати в інтернеті товар.

 • 1.2 Однокласники
 • 1.3 Дошки оголошень
 • 1.4 Продажі через свій сайт.
 • 1.5 Продажі через інтернет магазини.
 • 2 Чи не ефективний методи продажів
 • Де продавати в інтернеті товар-ефективні методи продажів

  Продажу товару ВК

  Досить відома соціальна мережа яка користується попитом у покупців. Багатьом простіше купити тут ніж ходити по ринку або магазином для полювання саме за тією річчю яка сподобалася. Аудиторія в середньому 16-25, не особливо платіжна звичайно. Але продавати не дорогі речі та аксесуари, гаджети, телефони, планшети і т.д можна.

  3 основних способи продажів

  1. Продавати через свою групу. (Найкращий спосіб, залучати людей набагато простіше в групу як безкоштовними так і платними способами)
  2. Продавати через групи барахолки
  3. Продавати через власну сторінку. (Нова можливість продажу, з’явилася не так давно)

  Більш детально як продавати в вк. Ефективні методи для продажу товарів Вконтакте

  Однокласники

  Чи не чим не відрізняється від вк, тільки тим що платіжно здатної аудиторії на багато більше. Основний вік 25-50 років. З досвіду скажу що продається на ура дитячі речі, фірмовий одяг.

  дошки оголошень

  Досить складно триматися в самому верху розділу. Постійно потрібно оновлювати оголошення або подавати нові. Основна проблема на тих дошках де вимагає номер телефону для входу.

  Якщо все таки будите продавати через дошки оголошень запасіться великою кількістю сім карт що б триматися в топі. Є варіант на багато простіше, але за гроші це піднімати оголошення. Більш детально як продавати через дошки оголошень. Бажано подавайте оголошення на ті дошки які у вас в місті. Але якщо ви готові відправляти через пошту, закладіть вартість речі з відправкою. Люде не особливо будуть купувати якщо доставка до ціни товару додасть 20%

  Продажі через свій сайт.

  Напевно найефективніший метод продажів, але будь готовий до того що знадобиться вкласти не малу суму для його розкрутки та просування в топ пошукача

  Продажі через інтернет магазини.

  Чи не які магазини почали розширювати свій асортимент за допомогою великої кількості продавців. Проблема в тому що спочатку потрібно завести на їх склад среднею партію товару для подальшої реалізації. Будь готовий до того що доведеться за кожну продану річ віддати магазину 25% прибутку в середньому. Найбільше підходить для ВП. Великі майданчика не будуть працювати з фіз. особою. А з не розкрутити магазинами, не має сенсу намагатися торгувати.

  Чи не ефективний методи продажів

  односторінкові сайти

  Багато хто може моя думка критикувати, але я буду стояти на своєму що це не ефективний метод продажів. Не потрібно говорити, руки криві або товар підібраний поганий, якщо у тебе все виходить, буду радий почути про успіхи. Одностранічнікі зжили себе, до них немає довіри тільки через те що розвелося багато кидал, які посилають своїм клієнтам поганий товар або з усім не те що хотів покупець. Порахуй скільки ти віддаси грошей за рекламу тільки для розміщення однастронічніка в ВК або іншої соціальної мережі. Припустимо з горем навпіл ти отримаєш 100 замовлень і відішлеш по почте.Хорошо якщо 75% викуплять його. Може і пощастить пару раз і ти отримаєш прибуток, але це ризик. У нас народ спочатку погоджується, а тільки потім п’ять разів подумає чи варто її забирати. Ще полазити в інтернеті і знайде цю річ в 5 разів дешевше. Задумайся чи варто так продавати.

  З продажами курсів, тренінгів все не набагато простіше, як на мене для цього одностранічнік і створений.

  висновки

  Постав на потік хоча б один спосіб і ти отримаєш результат. Не лінуйся за тебе ні хто не буде робити роботу. Охопи більше аудиторії, чим більше тим більше буде в кишені купюр. Спробуй нові схеми реалізації, не зупиняйся на досягнутому. Я вас познайомив зі способами де продавати в інтернеті товар, сподіваюся що вам це допоможе.

  Ссылка на основную публикацию