Дешеві мікрохвильові печі (НВЧ)

Компактна мікрохвильова піч і, що випромінює мікрохвилі, хороша тим, що будь-які процеси, пов’язані з приготуванням їжі, в ній протікають швидше.

Можливість її програмування на почергове виконання декількох операцій дозволяє господарці не стежити за процесом, а займатися зовсім іншими справами, не турбуючись про те, що страва пригорить або вийде погано приготованим. Всі ці печі мають запобіжник для мікрохвильовки.

Чим хороші дешеві мікрохвильові печі?

Рішення купити мікрохвильовку дешево споживачі часто пов’язують з бажанням зекономити на енергоспоживанні, оскільки компактні конструкції з малим об’ємом робочої камери зазвичай не потребують потужності, що перевищує 1 кВт як у вбудовується мікрохвильовій печі Електролюкс.

Якщо порівнювати СВЧ зі звичайною електроплитою, то тут варто відзначити, що вся енергія, вироблена мікрохвильовкою, йде саме на приготування або розігрівання їжі, а не на обігрів повітря кухонного простору і самої плити.

Наявність характерних запахів, чада і гару в процесі приготування абсолютно виключено, оскільки страви готуються без використання жиру і при закритих дверцятах. Ще один плюс на користь мікрохвильових печей – це можливість розігріву страв в тому посуді, з якої вони будуть вживатися в їжу, з виключенням миття зайвої посуду.

Популярні моделі, їх вартість

Купити недорогу мікрохвильовку можна, розглянувши наступні варіанти:

Якщо ви вирішили купити мікрохвильову піч дешево, враховуйте, що внутрішня поверхня її камери, швидше за все, буде покрита високоякісної жароміцної емаллю, яку можна мити абразивними засобами.

Ще одна характерна риса недорогих СВЧ-печей – це механічний тип управління ними. Хоча за ціною 70 – 90 у. е. вже трапляються компактні функціональні моделі, що знаходяться на електронному управлінні. Стільки ж, до речі, стоїть мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS.

Яку купити мікрохвильовку: корисна інформація

Розглядаючи в якості можливого придбання ту чи іншу вподобану модель, не варто гнатися за великим об’ємом камери і потужністю.

Знайте, що більш якісно всі процеси протікають при малих потужностях. У побутових умовах потужності зі значенням 600 Вт цілком достатньо.

Що стосується обсягу, то великі печі вимагають більшої кількості енергії, і не завжди ці витрати виправдані. Якщо планується часте приготування великих страв у великій посуді, тоді об’ємна піч є необхідністю. Якщо така потреба не є першочерговим, тоді краще вибрати камеру об’ємом 15 – 25 літрів як у мікрохвильовій печі Panasonic.

Мікрохвильова піч – відгуки

«Купити недорого мікрохвильову піч я вирішила для дачі. З придбанням моделі Panasonic NTGT1WTQ вартістю 45 у. е.

Ссылка на основную публикацию