Десятка кращих безкоштовних конструкторів сайтів


Десятка кращих безкоштовних конструкторів сайтів

Світ не стоїть на місці, і інтернет стає все більш важливим і незамінним засобом спілкування і взаємодії. Якщо ви захочете поділитися своїми думками та ідеями, то напевно в першу чергу втечете до допомоги глобальної павутини. Кращий спосіб зробити це в наш час – створити свій власний веб-сайт. Далеко не кожен може зробити це самостійно, тому ми користуємося послугами професіоналів. Ми ж розповімо про безкоштовні інструментах для створення сайтів. 

Щоб допомогти з’явитися своєму веб-сайту, ви можете скористатися як тими онлайн-конструкторами, про які розповімо ми, або будь-якими іншими, яких в мережі безліч. Перевага таких програм полягає в тому, що для роботи з ними вам не знадобляться спеціальні вміння або навички, вони безкоштовні і пропонують першокласний набір опцій. Наш список відображає кращі десять конструкторів сайтів за 2013 рік, розташованих у випадковому порядку. 

 

Wix пропонує у ваше розпорядження HTML5-властивості. Він націлений на те, щоб надати вам найнадійніший хостинг абсолютно безкоштовно. Для того щоб створювати і редагувати сайт за допомогою Wig, вам не потрібно ніяких спеціальних умінь і навичок. Залежно від того, що вам потрібно – персональне портфоліо або бізнес-сайт, – ви можете вибрати один із запропонованих дизайнів. Все, що вам потрібно для створення веб або мобільного сайту, сторінки на Facebook або блогу, знаходиться в одному місці. При цьому вам не потрібна допомога фахівців – ви все зможете зробити самі.    

Imcreator

 

Imcreator – це швидке створення HTML з використанням Drag and Drop редактора без жодного програмування. Цей інструмент підійде будь-якому користувачеві, мінімально знайомому з розробкою сайтів. Ви запросто зможете створювати, оновлювати і просувати свій веб-сайт, і досягти в цьому приголомшливих результатів. Imcreator співпрацюють з відмінними дизайнерами, які створюють для них чудові шаблони. Також ви можете отримати хостинг, і-мейл і домен – все разом і за прийнятною ціною. В цілому, його можна охарактеризувати як відмінний і разом з тим простий конструктор сайтів.   

 

Тут ви неодмінно знайдете опції, які шукайте, і зможете без особливих зусиль їх застосувати. Webs також пропонує преміум-плани. У Webs є прекрасне додаток, яке за допомогою інструментів для аналізу і оптимізації сторінок приваблює на ваш сайт трафік. Крім усього іншого програма пропонує в ваше користування професійні шаблони сайтів. Для того щоб побудувати свій сайт, вам не потрібно бути фахівцем в цій галузі. Також тут є інструменти веб-аналітики.

Moonfruit

     

 Якщо ви зупинили свій вибір на Moonfruit, то вам, як і у випадку з іншими інструментами, не доведеться мати знання програмування і мови HTML. Вам всього лише потрібно вибрати шаблон, який вас зацікавив. Тут ви знайдете велику кількість доменних імен, і-мейлів та електронну комерцію, що неодмінно буде корисно для бізнесу і невеликих магазинів. Єдине, що вам потрібно зробити, – це вибрати один із запропонованих шаблонів. Далі вам на допомогу прийдуть різні інструменти і опції. Ну, і, звичайно, для початку вам доведеться зареєструватися. 

Google

 

Цей конструктор сайтів є одним з найбільш широко використовуваних. Вибравши Google, ви зможете скористатися десятками готових шаблонів. Програма працює так, що створити веб-сторінку і внести в неї зміни з її допомогою можна буквально за один клік мишею. До інформації з Google легко отримати доступ і поділитися. Ну, і безумовний плюс Google в тому, що його сервісами можна користуватися абсолютно безкоштовно. 

Jigsy

 

У Jigsy є для вас багато різних елементів: галереї, карти, відео, блоги та багато іншого. Тут ви знайдете чудові шаблони веб-сайтів, які будуть однаково добре виглядати на всіх пристроях, причому від вас не буде потрібно ніяких додаткових зусиль. Конструктор також пропонує хостинг, різноманітність опцій і тем. Крім усього іншого, ви зможете редагувати свій сайт в режимі реального часу.   

 

Як і в попередніх випадках, для роботи з Yola вам не потрібно мати технічну освіту. Створювати сайти з Yola легко і просто завдяки інтуїтивному інтерфейсу. Почати можна з безкоштовного веб-сайту, а потім з ростом компанії вибрати преміум-план. Розширити спектр своєї дії можна за рахунок публікацій сайту на Facebook, мобільних телефонах і мережі. На загальну думку користувачів ця платформа вважається однією з кращих серед всіх доступних. 

Jimdo

 

C Jimdo побудова сайту почнеться для вас з кількох кліків. Вам не потрібно володіти знаннями в області кодування, так як інструмент простий у використанні, але в той же час дуже дієвий і ефективний. Ви не потрібно нічого знати про роботу сервера або хостингу, достатньо вміти поводитися з комп’ютером. Ви зможете зв’язати кілька соціальних мереж і звернути їх у блог. З Jimdo можна почати онлайн-бізнес, створити блог, додавати твіти та навіть розмістити відео на YouTube. Не відмовте собі в задоволенні і дайте цьому інструменту шанс. 

Webnode

 

C його допомогою можна створювати професійні веб-презентації легко і в лічені хвилини. Webnode дозволяє вам запустити онлайн-магазин, для цього у вашому розпорядженні є безліч шаблонів. Компанії, блогери, студенти і художники, які мали справу з Webnode, виявилися повністю ним задоволені. Якщо у вас є свій власний домен, ви можете використовувати його для створення веб-сайту, працювати над яким можна і через телефон. 

Tumblr

 

Одіна з кращих програм для створення сайтів. Вам буде запропоновано відредагувати тему блогу і використовувати доменне ім’я для свого блогу. Tumblr дає вам свободу ділитися всім, що вам буде завгодно: музикою, відео, фотографіями, текстами, цитатами і т.д. Це більше схоже на особистий або публічний щоденник, керувати яким можна з вашого браузера з телефону, комп’ютера або через пошту. Tumblr з’явився в лютому 2007 року, і до теперішнього часу загальна кількість його постів первишает позначку в 50 мільярдів.

Ссылка на основную публикацию