Детальніше про новий інтерфейсі вкладень в Gmail


Детальніше про новий інтерфейсі вкладень в Gmail

Новий інтерфейс вкладень в Gmail виявився ще краще, ніж очікувалося. Більшість функцій колишнього інтерфейсу доступні, при цьому життя з Gmail стала краще завдяки новим функціям на основі Google Drive.

Ось неповний список.

1. Ескізи. Вони доступні для багатьох файлів, не тільки для фото. З їх допомогою легко відрізняти вкладені файли один від одного, що особливо корисно для PDF-файлів, презентацій і фотографій.

2. Зберегти на Диск. Мишка над вкладенням – натискаємо «Зберегти на Диск (Save to Drive)» – вибираємо папку на Диску. Більше не потрібно відкривати Диск і переміщати файл. При цьому файл зберігається на Диск автоматично, а вибір папки і подальше переміщення можна робити, а можна і не робити.

3. Зберегти все на Диск. Якщо в листі більше одного вкладення, можна зберегти на Диск все вкладення разом. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку праворуч поруч з вкладеннями. Тут же розташована і кнопка локальної завантаження всіх вкладень в одному ZIP-архіві.

 

4. Показати на Диску. Gmail пам’ятає, які файли вже збережені на Диску, і замінює для таких файлів команду «Зберегти на Диск» командою «Показати на Диску (Show in Drive)», яка призводить до відкриття файлу на Диску. Кнопка «Зберегти все на Диск (Save all to Drive)» після першого використання стає неактивною.

5. Перегляд. Якщо натиснути на вкладення, відкривається його перегляд (quick preview). Ця функція працює з фотографіями, PDF-файлами, текстовими документами (MS Word і т. П.), Електронними таблицями, презентаціями та багатьма іншими типами файлів. У режимі перегляду можна гортати документ (коліщатком миші, клавішею ↓ або клавішею Page Down). Можна натиснути на піктограму відкриття в новому вікні (поруч з кнопкою закриття перегляду). Вихід з режиму перегляду – по клавіші Esc або після натискання на кнопку закриття перегляду.

 

6. Слайд шоу. Можна переміщатися між вкладеннями за допомогою піктограм зі стрілками або клавіш → і ← – правда, тільки вручну, режиму автоматичного слайд-шоу немає.

7. Поділитися в Google+. Якщо натиснути на фотовложеніе, в нижній частині вікна перегляду буде кнопка з піктограмою Google+. У листах з декількома фотовложеніямі ця кнопка з’являється поруч з кнопками «Завантажити все» і «Зберегти все на Диск» і створює + сполучення з усіма вкладеними фото.

8. Печатка. Якщо натиснути на вкладення, в нижній частині вікна перегляду буде кнопка з піктограмою принтера.

9. Зміна масштабу. Для великих фото з’являються кошти масштабування, що дозволяють детально розглянути будь-яку частину картинки.

10. Редагування додатками Google. Для файлів, які можна імпортувати в додатки Диска, при наведенні на вкладення з’являються відповідні кнопки: «Редагувати в Таблицях (Edit in Google Sheets)», «Редагувати в Документах (Edit in Google Docs)», «Редагувати в слайд (Edit in Google Slides) ». Натискання на таку кнопку зберігає перетворену версію файлу на Диск.

11. Редагування іншими додатками. У режимі перегляду файлу можна натиснути на кнопку «Відкрити за допомогою (Open with)» і вибрати програму – наприклад, з пакетів Zoho, DocuSign або інших.

12. Посилання на Диск як вкладення. Так, посилання на файли, розміщені на Диску, сприймаються як вкладення.

 

При всій пишності нового інтерфейсу є і неприємні моменти. Наприклад: в колишньому інтерфейсі була можливість подивитися всі фотовложенія на одній сторінці, в новому цієї функції немає. Або: щоб дізнатися розмір вкладеного файлу (і повна назва, якщо воно довге), потрібно навести на нього мишкою.

Ссылка на основную публикацию