Детальніше про проксі-завантаженні картинок в Gmail


Детальніше про проксі-завантаженні картинок в Gmail

Отже, Gmail тепер показує зовнішні картинки через проксі-сервер Google. Включення цієї функції в конкретному акаунті супроводжується повідомленням: “Купуємо в Gmail стала безпечнішою. Тепер картинки в листах відображаються автоматично. Дізнайтеся більше або виберіть потрібний параметр в Настройках ».

Значить, більше не потрібно натискати на посилання «Показати зображення (Display images below)», щоб побачити картинки в листі. До сих пір Gmail автоматично показував зображення в листах від контактів, занесених в адресну книгу (потрібно було послати контакту хоча б один лист або внести його в адресну книгу вручну). Тепер Gmail показує картинки в усіх листах, крім спаму і інших підозрілих листів. «Gmail сканує пошту з метою виявлення підозрілого контенту. Якщо відправник або повідомлення викликають підозри, картинки відображатися не будуть, і сервіс запросить у вас дозвіл на їх показ ».

Файли зображень тепер завантажуються не безпосередньо з зовнішніх сайтів, а з проксі-сервера Google. Ось приклад адреси такого файлу (чорним виділено веб-адреса оригінального файлу): 

https://ci6.googleusercontent.com/proxy/WuyGWXPxgKnQjRUiz1tva8I8DAdNvnURSGw8TD5KUHWka12vCEvPGpD5g0C0jPtY8a0JqxflQfH7DqTxcoA_qsEi8HsYbQ=s0-d-e1-ft#http://qsf.is.quoracdn.net/-b94cd3f312ea9653.png.

Картинки завантажуються тольки при відкритті листа і не потрапляють в кеш Google (але можуть потрапляти в кеш браузера). У запит Google входить подстрока «via ggpht.com GoogleImageProxy», а сам запит, схоже, виконується браузером Firefox 3.0.7.

Google стискає картинки, проте в результаті не завжди вдається файл не менше, а значно більше, ніж оригінальний.

Функцію завантаження картинок з проксі-сервера відключити не можна. Якщо вибрати в налаштуваннях варіант «Питати, чи потрібно показати зображення (Ask before displaying external images)», доведеться вручну включати показ кожної окремої картинки, але зберігатися вони все одно будуть на проксі-сервері.

Спонсором статті виступає професійна компанія DATALABS – Відновлення даних. Фахівці компанії можуть відновити дані як з жорсткого диска, RAID так і з флешки.

Ссылка на основную публикацию