Детально про злом комп’ютера і антівзлом

Цей розділ буде поповняться нотатками про злом комп’ютера, а також методам, протиборчим спробам атаки на вашу систему і окремі її елементи. Розділ буде постійно поповнюватися.

Пропоную п’ять простих методик, які допоможуть відповісти на це питання. Це не самий серйозний аналіз ситуації, проте для прояснення ситуації на швидку руку цілком собі підійде – залишимо параноїдальний розбір польотів на інший раз. Просто переконайтеся, що з системою все в порядку.

  У цій статті описується простий, але дієвий спосіб як за допомогою самої системи при виході в глобальну мережу визначити, хто ймовірно стежить за вашою системою. Нам залишиться “пробити” IP адреса на предмет приналежності і дізнатися, чи заслуговує він довіри.

  Цього разу стежити за ймовірним “крадуном” будемо ми. Якщо у вас виникли підозри, що ваш комп’ютер або ноутбук включався, саме час влаштувати засідку: час включення, популярні сторінки і документи, спеціальний лист на пошту з повідомленням, що хтось включив ваш ноутбук.

  Ви впевнені в тому, що ваш комп’ютер не передає ваші ж особисті дані іншій людині? Ви можете прояснити ситуацію прямо зараз, запустивши штатну системну утиліту, яка відобразить всі підключаються до вас адреси IP.

У статті описується приклад того, як проводиться злом комп’ютера під керуванням Windows XP з використанням ОС Калі Лінукс і набору інструментів Метасплойт.

  У статті описується робота безкоштовної утиліти Wireless Network Watcher, яка допоможе визначити абсолютно всі пристрої, підключені до вашого роутеру. Перевірте: чи всі пристрої належать вам?

  Загальні відомості про те, як це робиться. Які програми використовуються для злому Wi-Fi мереж з шифруванням WPA і WEP. Теоретична підготовка.

  Так чи простий процес злому бездротової мережі з останніми варіантами шифрування, як його описують і підносять ЗМІ? Які головні камені спотикання на шляху хакера стоятимуть насправді?

Опис процесу крадіжки пароля від Wi-Fi з-під операційної системи Windows. Список пристроїв і програм, необхідних для проведення атаки на видиму бездротову мережу.

  У статті детально описується вдало відкрита сесія Метерпретер – підсумок проведення експлойта проти ОС Windows з можливістю видаляти і копіювати файли і віддаленим доступом до управління комп’ютером.

Ссылка на основную публикацию