Детектив Джо Уест з серіалу «Флеш» йде у відпустку за станом здоров’я

Всі ми так довго чекали прем’єру п’ятого сезону серіалу «Флеш», однак, схоже, ось-ось серіал чекає струс. Полюбився фанатам серіал втратить одного члена акторського складу. Нещодавно стало відомо, що Джессі Л. Мартін візьме відпустку від «Флеша» за станом здоров’я. Уже підтверджено, що Марін, який грає детектива Джо Уеста, рідного батька Айріс і прийомного батька Баррі, бере відпустку через хворобу через травму спини. «Джессі йде у відпустку за станом здоров’я. Ми бажаємо йому повного і якнайшвидшого одужання, і з нетерпінням чекаємо, коли він повернеться на роль Джо Уеста », – говорить представник Entertainment Weekly. Поки немає інформації про те, як довго Мартін буде відсутній у «флеш», але Джо Уест не зникне в нікуди.

Кадр із серіалу «Флеш»

Джерела натякають, що відсутність персонажа буде розглянуто в цьому сезоні. До цього моменту ми бачили Джо в серіях п’ятого сезону, але практично у всіх сценах Джо сидів, щоб розташувати свою травмовану спину максимально зручно.

Фанати підтримують Мартіна в соцмережах, і сподіваються, що Мартін зможе повернутися до своєї ролі у «флеш» в найближчому часі. Зрештою, у Джо були деякі серйозні зміни в цьому сезоні, і найголовніше пов’язано з його дочкою. На початку сезону Джо і Сесіль вітали свого спільну дитину разом і принесли Дженну додому. Тепер тато намагається опікати свою дитину, в той час, як його старша дочка має справу зі своєю власною дочкою з майбутнього. Очевидно, що Джо належить чимало зробити в цьому сезоні, і фанати розраховують, що актор обов’язково повернеться до ролі, як тільки відчує себе краще.

Кадр із серіалу «Флеш»

Будемо сподіватися, що до повернення Мартіну рейтинги серіалу «Флеш» піднімуться. Перший епізод розчарував фанатів, але, ніби як, ситуація трохи виправилася в другому епізоді. Насправді глядацька аудиторія серіалу впала в загальному на 21 відсоток, і звіти, схоже, показують, що рейтинги шоу все ще не оговтався.

Але не будемо про сумне, адже попереду нас чекає маса цікавих сюжетних поворотів, адже Кейтлін належить дізнатися більше про свого батька, а також команді Флеша потрібно продумати план по затриманню Цикади. До того ж, шанувальникам не дає спокою те, що Нора щось приховує і явно говорить далеко не всі про причини свого прибуття в минуле.

Ссылка на основную публикацию