Divinity Original Sin 2 чіти: найпотрібніші в 2020 році

Divinity: Original Sin 2 стала сіквелом останньої на сьогоднішній день гри з серії Divinity, а дія в ній проходять через 1000 років після подій Divinity: Original Sin. Сиквел отримав статус однієї з кращих ігор 2017 року, і навіть отримав звання «Кращої рольової гри року» від декількох великих видань. І не дарма.

Але як би не було цікаво багатство сюжету і можливостей, іноді без допомоги при проходженні не обійтися. Тому в Divinity: Original Sin 2 чіти є невід’ємною частиною ігрового процесу.


Малюнок 1. Список все читов для гри Divinity Original Sin 2

Список основних читов divinity original sin 2

Divinity: Original Sin має однокористувальницький і розрахований на багато користувачів режими, а світ і сюжет опрацьовані великою командою сценаристів настільки добре, що на сиквел гравці зібрали на Kickstarter в 4 рази більше коштів, ніж було потрібно розробникам.

Це дозволило останнім створити унікальний продукт, який критики називають не інакше як «хіт», «одна з кращих рольових ігор», «еталон класичних рольових ігор» і т. Д.

Всі основні чіти є в трейнера, які можна скачати в інтернеті. Але перед тим як працювати з ними, важливо прочитати інструкцію (Малюнок 2):

 1. Вказівки та застереження, наприклад, про те, що антивірус може не дати трейнера запуститися. Або про те, що мод спрацює тільки на ліцензійній версії.
 2. Як встановити програму і куди.
 3. Список чит-кодів і відповідні кнопки.
 4. Як запускати трейнер.

При використанні трейнера ніяка консоль не потрібна, у нього є кнопки, які можна натискати в процесі гри, якщо програма є відкритою. Так, головні чіти для Divinity: Original Sin 2:

 1. Нескінченне здоров’я.
 2. Миттєве вбивство.
 3. Більше очок досвіду.
 4. Відключення обмежень на кількість предметів, окуляри бою, атрибутів, навичок, джерела і т. Д.


Малюнок 2. Приклад запущеного трейнера

Нескінченне здоров’я і підвищення досвіду

Звичайно, основним читом буде пов’язаний з нескінченними життями. Тому під нього завжди віддають першу кнопку, так як він використовується найбільше, навіть частіше, ніж чіти для золота. У Divinity: Original Sin 2 передбачена можливість тимчасового збереження життя, наприклад, наклавши «Чистоту розуму» на іншого персонажа. Але цього мало, тому без чита на здоров’я не обійтися (Малюнок 3).

Підвищення досвіду дозволяє отримувати більше очок від кожної дії, які потім витратяться на подальшу прокачування. Ви так само можете пошукати необхідні вам чіткоди використовуючи програму Chemax.

Малюнок 3. Приклад нескінченних життів

Нескінченні окуляри дії і швидкий кулдаун навичок

Окуляри дії – це особлива характеристика, що впливає на всіх персонажів, тому що саме вона визначає, скільки рухів зможе виконати гравець за один хід. Кількість доступних очок в грі збільшується завдяки прокачування навичок і умінь, а також заклинанням, але тут ефект тимчасовий (Малюнок 4).

Все вміння мають ціну в окулярах дії, тому робити будь-що в боях, потрібно тактично вивірено. Нескінченні окуляри дії, які даються чит-кодами, дозволять переважити перевага в свою сторону.

Одного цього чита недостатньо, щоб виграти битву, і навіть якщо завдяки чітам можливостей стало більше, використовувати їх потрібно з розумом. Наприклад, часто поруч з нескінченними очками дії в трейнера виявляються швидкі кулдаун навичок.


Малюнок 4. Швидкий кулдаун навичок

Стануть в нагоді і менш значні коди, які використовуються нечасто, але іноді виручають. Наприклад, в трейнера віддають F9 під нескінченну міцність предметів.

Нескінченні предмети і гроші

Нескінченні гроші і предмети, це, напевно, найнеобхідніші можливості з усіх, які потрібні гравцям. Тому в трейнера є пара кнопок, які віддані під нескінченне золото і не меншу кількість предметів. Хоча в деяких трейнера, які мають великий список чітів, під ці дві функції, з огляду на схожість, віддається одна кнопка (Малюнок 5).

Правда, незакінчуваних гроші і предмети все ж не важливіше, ніж нескінченна життя, окуляри дії або незнижуваний рівень таланту. Тому під них віддають не самі перші кнопки, але це також відбувається через те, що в грі є безліч хитрощів, як обійти систему і заробити грошей трохи менше нечесним шляхом, ніж чітамі. Причому не всі способи пов’язані з використанням невеликих багів.


Малюнок 5. Використання трейнера на нескінченні гроші

Миттєве вбивство і нескінченні окуляри бою

Трейнери найчастіше не обходяться без цих 2 кодів, які зазвичай виявляються поряд, тому що корисні тільки під час боїв. Зазвичай розстановка виглядає так:

 1. F3 – миттєва перезарядка, що позначає, що здібності оновлюються моментально.
 2. F4 – миттєве вбивство, що вкрай корисно, коли розстановка сил в бою говорить на користь противника.

Щоб персонажу використовувати свої вміння знадобиться чиста книга навичок і звичайне заклинання, що дозволить створити власну книгу. Вміння, які знадобляться тільки для бою, також зажадають чит-кодів для свого частого використання.

Тому в бою доведеться використовувати більше читів, ніж тільки нескінченні окуляри бою і швидке вбивство.

Окуляри джерела ніколи не закінчуються

У Divinity: Original Sin 2 окуляри джерела – ресурс вкрай обмежений, але один з найважливіших. Тому що завдяки ним можна робити багато корисних речей, наприклад, кастовать унікальні заклинання. Та й загадки без них не вирішити, що не дозволить пройти важливі і не дуже завдання (Малюнок 6).

Окуляри витоку заповнюються різними способами, найчастіше тільки по одному. Найдієвішим способом є використання контейнера, що є нескінченну кількість разів, і отримувати за це окуляри витоку. Але такий контейнер ще потрібно знайти і постійно повертатися до нього, що незручно. Тому в трейнера нерідко додають чит-коди на нескінченну кількість очок витоку.


Малюнок 6. Нескінченні окуляри джерела

Це ж можна зробити через таблицю для Divinity: Original Sin 2 в чит Енджін. Він використовується нечасто в рамках цієї гри, але зате працює як з ліцензійною версією гри, так і з піраткою. Але тільки на ПК – для Xbox 360 і Play Station таких можливостей немає. Так само рекомендуємо оновити всі драйвера для коректної гри без лагів.

Окуляри атрибутів і навичок ніколи не закінчуються

У грі присутні атрибути, прокачувати які можна підвищувати ефективність умінь персонажа. Так, якщо використовувати трейнер і отримати нескінченні окуляри атрибутів, можна поліпшити такі напрямки, як:

 1. Сила – завдяки прокачування ефективність силового зброї, підвищується, а також можна отримати бонуси.
 2. Спритність – ефективність зброї, що вимагає спритності, збільшується. Також дає бонус до деяких навичок і успішні ухили.
 3. Витривалість – важливо для проведення битв, тому що прокачування витривалості дасть більше очок здоров’я.
 4. Розум – збільшується ймовірність провести успішний критичний удар, а також поліпшується магічна броня. Чим більше атрибутів Ума прокачано, тим простіше буде знайти пастки і скарби.
 5. Інтелект – суперники отримують більше шкоди від стихій і некромантіі, а гравець отримує бонус до тих атакам, які проведені зі зброєю, що спирається на параметр інтелекту.
 6. Пам’ять – осередків пам’яті стане більше, а значить більше здібностей можна туди внести.

Щоб прокачувати навички, в них теж потрібно вкладати окуляри. Якщо в трейнера є чит на нескінченні окуляри навичок (умінь), то освоїти будь-яка з бойових або мирних, труднощів не складе. Зазвичай кнопки для окулярів навичок і атрибутів розрізняються.

Серед плюсів Divinity: Original Sin 2 критики і гравці відзначають:

 1. Опрацьованість персонажів.
 2. Глибину і силу сюжету.
 3. Тактичні та стратегічні завдання.
 4. Графіку і музику.
 5. Мультіплеер і т. Д.

Ці деталі стали набагато краще в порівнянні з Divinity: Original Sin, і це той випадок, який критики називають не інакше як: «Зробити з хорошого прекрасне».

Однак це легко зруйнувати, якщо неправильно скористатися трейнера або Cheat Engine. Тому перед тим, як працювати з ними, особливо якщо починати це робити не з початку гри, варто скопіювати файл збереження, щоб запуститися з нього в разі неполадок. Також важливо дотримуватися правила установки і використання, не пропускаючи інструкцію, і завантажувати трейнери тільки з перевірених джерел.

Ссылка на основную публикацию