Дізнатися ККД World of Tanks WN8

Зараз ми з вами дізнаємося, як зручно і швидко дізнатися ККД World of Tanks WN8. Зараз даний тип калькулятора поширений найбільше і є одним з головних елементів у розширеній статистикою. ВН8 дозволяє дізнатися не тільки відсоток можливих перемог, але і кількість шкоди. Чим більше ви наносите шкоди, тим краще.

На відміну від попередніх лічильників ККД, цей більш детально прораховує формулу шкоди за новою схемою

Похибка зараз зведена до мінімуму, тому ви точно зможете орієнтуватися виграєте ви бій або програєте. Система калькуляції ВН8 впливає насамперед на ваш рейтинг, і чим він вищий, тим краще.

Для кожного танка розраховується власна ВН8, і ви зможете без проблем збільшувати ці показники, головне вчасно дамагать ворогів і підвищувати свій рівень бою.

Якщо ви граєте на легких танках, то дізнатися ККД World of Tanks WN8 вважається практично марним, так як шкоди вони як правило наносять занадто мало. Найкраще використовувати техніку середнього класу і вище з хорошими показниками військової потужності і скорострільності.

ККД по системі ВН8 помітно відрізняється від своїх попередніх версій тим, що розрахунок відбувається за двома розрахунковими формулами. Спочатку йде підрахунок дамага (засвіти) і множиться це на кількість підбитих ворогів.

Статистика ВН8 стала доступна з 2014 року і використовується поки досі, як найбільш найефективніша

Гравцям тепер не варто звертатися до великої кількості калькуляторів, так як це викликає плутанину, тому розробникам XVM було прийнято рішення створити єдину систему розрахунків, серед яких буде особливо виділятися показник втрати і кількість фрагов. Як один з важливих показників в грі. Так вам буде легше орієнтуватися яку техніку потрібно покращувати, і з якими ворогами вступати в бій.

Дізнатися показники ККД можна як в самому інтерфейсі гри, використовуючи мод, так і на окремих інтернет ресурсах, яких зараз досить багато. Паралельно зі старими калькуляторами вони зможуть показати вам результати і нової калькуляції ВН8.

Але найзручніше використовувати калькулятор в самій грі.

Він може розташовуватися в будь-якому зручному вас місці і працювати в декількох режимах: або із застосуванням розширеного. У простому у вас буде відображатися тільки рейтинг ефективності і калькулятор ВН8, який показує відсоток влучень і кількість шкоди.

ККД-калькулятори зараз поширені в основному в наборах модов, де можна без проблем встановити його, використовуючи інсталятор або скачати і скопіювати мод в папку з грою.

Ссылка на основную публикацию