Добірка безкоштовних додатків для користувачів Facebook


Добірка безкоштовних додатків для користувачів Facebook

Facebook – це соціальна мережа, запущена в лютому 2004 року, знаходиться під управлінням Facebook, Inc. На червень 2012 року Facebook налічував більше 955 мільйонів активних користувачів. Перед тим як користуватися мережею, користувачам необхідно зареєструватися, а потім створити власний профіль, додати друзів і інших людей, а потім можна буде почати обмінюватися повідомленнями, отримувати автоматичні повідомлення про те, що той чи інший друг змінив свій профіль. До того ж, користувачі можуть приєднуватися до групах за інтересами, вступати в співтовариства коледжу або школи, сортувати списки друзів за призначенням, будь то колеги або близькі друзі. Давайте розглянемо 10 безкоштовних додатків для користувачів Facebook.

CityVille

CityVille використовує ваше ім’я, фотографію профілю, іншу публічну інформацію, а також список друзів з Facebook.

Someecards

 

Найкумедніші електронні картки, доступні в інтернеті від Someecards.

Flixster

 

Обирайте фільм і відразу ж приступайте до перегляду.

Scrabble

 

За допомогою цього додатка ви зможете вибирати собі суперника і затівати гру.

Picasa Uploader

 

Завантажуйте фотографії на Facebook швидше, ніж будь-коли! Цей простий інструмент відсилає ваші фотографії прямо з Picasa, заощаджуючи ваш час і зусилля.

Video Calling

 

Є у вас аккаунт в Skype чи ні, нова функція відео-дзвінків в Facebook використовує технології Skype, щоб дозволити вам лицем до лиця спілкуватися з друзями.

BitDefender safego

 

Записи на стіні, коментарі від друзів, оновлення статусів. Ці інструменти допомагають вам взаємодіяти з людьми в інтернеті. Але не забувайте, що ваша соціальна життя в онлайн залежить від дуже важливого чинника – довіри ваших друзів!

Minor Monitor

 

Навряд чи тут можна впевнено точно сказати, що це додаток для Facebook, але про цю програму точно слід знати всім батькам.

Norton Safe Web

 

Захист від шкідників і вірусів, так широко поширених на сторінках соціальних мереж. Norton Safe Web просканує стрічку новин в Facebook, і повідомить вам про небезпечні посиланнях.

PDF Converter

 

Потрібен швидкий спосіб перетворити PDF-файл в документ, який можна редагувати в Microsoft Word? Скористайтеся цим додатком: виберіть PDF, дозвольте додаток зробити все за вас, а потім скачайте новий документ, який можна редагувати.

Ссылка на основную публикацию