Додатки для гугл хром: MusicSig, LastPass, плеєр Вконтакте

Браузер Google Chrome стрімко набирає обертів. Серед його шанувальників – люди з усього світу, які оцінили його безмежне число можливостей. На перший погляд – це звичайний браузер, дуже простий у використанні, без зайвих функцій. Але, як то кажуть, перший погляд оманливий: йому є, що запропонувати користувачеві!
Суть в тому, що користувач сам має право вирішувати, наскільки він хотів би розширити функціонал свого оглядача. Для цього дбайливі розробники придумали доповнення для гугл хром, причому на швидкість і якість роботи в інтернеті кількість доповнень ніяким чином не впливає. Це ще один бонус в скарбничку достоїнств Хрома. Пропоную розглянути три потрібних кожному розширення, які можна знайти в магазині Chrome:

  • Плеєр музики Вконтакте;
  • LastPass;
  • MusicSig vkontakte.

Плеєр музики Вконтакте

Чи можна знайти сьогодні людини, у якої немає персональної сторінки в популярній соціальній мережі Вконтакте. А раз вона є, значить, з великою часткою ймовірності, ви слухаєте музику за допомогою цього ресурсу. І часто буває так, що любиться музичну композицію хочеться слухати, не заходячи в саму соцмережа. Для цього ви можете завантажити дуже простий і функціональний плагін «Плеєр музики Вконтакте».

Просто зайдіть в магазин розширень для Хрому, вбийте назву в пошук і натисніть на кнопку «Безкоштовно». Після установки розширення з’явиться у вигляді значка на панелі інструментів браузера (біля адресного рядка). Це дозволить управляти музикою, перемикати, ставити на паузу і т.п., словом, виконувати всі дії, типові для звичайного плеєра.

LastPass

Дана програма являє собою менеджер паролів, вона відома багатьом користувачам і досить-таки затребувана. Вона зручна тим, що не створюється прив’язка до одного комп’ютера: в цей додаток можна зайти з будь-якого лептопа в будь-якому куточку нашої планети. Головне – пам’ятати дані від свого аккаунта, в якому, до речі, зберігаються всі паролі різних ресурсів, обраних вами ж. Єдиний нюанс – при створенні аккаунта на LastPass вам потрібно буде створити надзвичайно складний майстер-пароль, щоб не було ризику в один момент втратити все важливі дані.

MusicSig vkontakte

І знову про соціальну мережу Вконтакте і музику звідти. Дана програма дозволяє завантажувати улюблені композиції з цього ресурсу на комп’ютер. Причому скачування відбувається швидко, для цього всього-то й потрібно, що натиснути на значок програми поруч з сподобалася піснею. Кілька хвилин – і пісня вже в завантаженнях! До речі, за допомогою цього розширення ви можете скачати музику в яндекс.браузер.

Зрозуміло, це лише мала дещиця всіляких розширень, пропонованих Google Chrome, однак це саме ті програми, які зроблять вашу інтернет-життя простіше і різноманітніше.

Ссылка на основную публикацию